Pálenie pri močení v tehotenstve

dada767
5. feb 2024

Ahojte .. včera som si robila tehu test ktorý konečneeeee vyšiel pozitívne 🙏🍀❤️ som veľmi veľmi šťastná len teraz sa opäť bojím 😐 dva x som prišla o bábo 😐😐 bola som stým zmierená že veď raz sa to musí podariť a bude všetko ok ten deň prišiel našla som si svoje vytúžené dve // ... No teraz mám strach a obavy 😐 že čo ak sa stane to čo posledné dva razy stále si hovorím že tento krát to vyjde ale aj tak sa bojím a pri močení sa stále pozerám na papier či náhodou nejde zo mňa krv 😐😐😐😐 v stredu som objednaná k dr na potvrdenie tehotenstva možno má upokojí aspoň trošku 😊 ... A ešte mám otázku ... Pri močení má páli a stále chodím na wc neviete či môžem piť urologicjy brusnicový čaj ?? Alebo radčej už počkať do stredy a poradiť sa z dr ďakujem za odpoveďe

sofia1979
5. feb 2024

@dada767 môžeš piť urologický čaj no soytaj6sa v lekárni oni ti poradia ktorý je vhodný ja som tak pila. Občas. Držím prsty tak, ako vravíš raz to musí vyjsť nič iné si neoripúšťaj

kiki68
5. feb 2024

@dada767 nie ten nesmies, v tehu sa nesmie ( info z lekarne) a teda chod k lekarovi a povedz, ze si tehu asi. Myslim obvodny. Vysetria moc na zapal a daju vhodne lieky. V tehu nema nic pri moceni palit a pod

dada767
autor
5. feb 2024

@kiki68 asi počkám už na stredu 😊 a vypitam si radčej niečo priamo od lekára 😊

lisymbia
5. feb 2024

ahoj ja som v mala v obdobi raného tehotenstva zápal močáku, v lekárni určite odporúčam kúpiť prášky BLOKURIMA 😊 mne super zabrali, tiež musíš veľa veľa vody piť aby sa to vyplavovalo 🙂 držím palce 🍀

timea301196
5. feb 2024

Nie čaj sa menšie v tehu a za b ešte viac dehydratuje. To radšej pi vody viac

liviiiiii
5. feb 2024

@dada767 neboj sa. Určite bude vsetko v poriadku 🙂. Ja mám v tehu casto zápaly a urologicky čaj mám dovolený piť od lekárov. Samozrejme nie vluse to nieje odporúčané ani keď niesi tehu.

liviiiiii
5. feb 2024

@kiki68 neviem čo za lekáreň mne to doktorka práve “prikázala” celú tehu mám problém so zápalmi a čaj je dovolený

lienka9898
5. feb 2024

@dada767 urologicky caj sa nemoze v tehotenstve, radsej d-manozu (blokurima) a zacala by som co najskor, nepodcenit to nech sa zapal nezhorsi 😉lebo potom jedine antibiotika zaberu

kiki68
5. feb 2024

@liviiiiii mne aj lekarka zakazala. Ze nevie zarucit nejaky efekt toho. V lekarni mi to ani nepredali. V Rakusku tiez nie. Vraj tam je nejaka zlozka nevhodna v tehu. Tak vies, predaju, nieco sa stane a nesu zodpovednost.

dada767
autor
6. feb 2024

@kiki68 ahojte ako je možné že pred dvomi dňami robeny mamatest mi vyšiel pozitívne z ranného moču a dnes som ešte robila ďalší tiež mama test no nie z ranného moču a je tam len jedna čiarka ani náznak druhej ???? 🤦😭😭😭😭😭

dada767
autor
6. feb 2024

@dada767 myslíte že si mám ísť kúpiť test z večšou citlivosťou ? 😔 Alebo si radčej nerobiť nádeje

timea301196
6. feb 2024

Tak asi by som išla radšej ku lekárovi ako sa stále testovala

dada767
autor
6. feb 2024

@timea301196 zajtra pôjdem ... No kúpila som clearblue digitálny a vyšiel negatívne 😔 ... No neviem lebo prsia ma bolia mám ich aj naliate mám strašne nafúknuté bruško a mávam aj také mierne bolesti a pichanie v podbrušku

sofia1979
6. feb 2024

@dada767 daj test, ktorý ti ukázal tehu aký si si robila

sofia1979
6. feb 2024

@liviiiiii tiež mi to môj gynekológ odporučil čaj samozrejme občas aj mi poradil, ktorý len už si nepamätám

dada767
autor
6. feb 2024

@sofia1979 lepšie je vidieť normálne je tam čiarka viditeľná voľným okom a nemusím ho áni nakláňať aby som niečo vydela 😔 dokonca včera som dala kamoška nech sa pozrie že či len ja z priateľom to tam nevidíme lebo bábo chceme ale aj ona tam vidí tu čiarku 😔😔 ... Toto je mamatest

sofia1979
6. feb 2024

@dada767 všetky tie príznaky môžeš mať sk pred mm, ale možno si si nerobila test z rovnakej značky, alebo menšia citlivosť ukáž ten čo ti vyšiel ešte podľa mňa nič nieje stratené

dada767
autor
6. feb 2024

@sofia1979 neviem či tam niečo uvidis takti

timea301196
6. feb 2024

Podľa mňa sú negatívne. Očividne máš príznaky pred ms aj ja takéto mávam

sofia1979
6. feb 2024

@dada767 vidím no ťažko povedať mama testy riadne duchuju ani farba sa mi nezdá skús ešte zajtra a kedy máš dostať

dada767
autor
6. feb 2024

@sofia1979 no asi nebudem už testovať 😊 zajtra idem už ráno k dr. Tak som veeelmi zvedavá ako dopadnem už si ale nerobím veľké ilúzie 😭😐 ... No aspoň 2dni som bola šťastná 😊😐 .... Len čudné je že som mala v celku 5 testov ... Prvý robený mamatest ale.nie z ranného moču vyšiel negatívne na druhý deň ráno taktiež mama test to je tento čo mi vyšiel duch ... Dva dni som čakala a dnes som si povedala že veď spravím si ešte jeden no nie ráno všetky 3 su robené poobede a tie mi vyšli negatívne 😔 ... Iba ten čo som robila ráno mám tam 👻 😔🙏

sofia1979
6. feb 2024

@dada767 tak uvidíš držím palec, ale aj keby budeš vieš, že ešte nebude vôbec nič vedieť, keď tak krv

dada767
autor
6. feb 2024

@sofia1979 no veď áno neviem stále nad tým premýšľam aj sa bojím že sa opäť sklamem lebo to je asi viac % pravdepodobné ako to že tam naozaj nie o bude aj keď stále dúfam že možno je a testy sa mýlia 🤦🙆 ...
A tie predmenstruacne príznaky síce mávam ale tak Max 2 3 dní pred ms no tieto príznaky čo mám bolesť pŕs mierne bolesti v brušku mám už asi týždeň to tak pozorujem prsia mám také že keď dám dole podprsenku ako keby kamene snou spadli na zem 🙆😂

sofia1979
6. feb 2024

@dada767 možno bolo ešte skoro v každom prípade si daj zobrať krv

dada767
autor
7. feb 2024

@sofia1979 tak dnes u doktora ... Tehotenstvo na ultrazvuku zatiaľ nevidel no zobral mi krv čakám na výsledky 🙏🙆😐 vraj sliznicu mám vysokú mi povedal

sofia1979
7. feb 2024

@dada767 no to by ešte bolo skoro vidieť, ale vyzerá to nádejne daj vedieť čo krv

dada767
autor
7. feb 2024

@sofia1979 tak už mi volala sestrička kôli testom a žiaľ sú negatívne 😔😔🥺😔 .... Toľko som sa tešila a úplne zbytočne 🥺😔😔🤦😔 už som stoho zúfalá 😔😔

dada767
autor
7. feb 2024

@dada767 no bolesti v podbrušku mám stále a citlivé prsia tiež ... Zajtra mám ísť na injekciu ale bojím sa ísť a dať si sama vyvolať MS 😔 ... Snažíme sa prakticky aktívne ... A nejde mi do hlavy ten minulý týždeň keď som mala bolesti v podbrušku aj v krížovej oblasti a cca 20min nato ako keby uťalo a bolo po bolesti ... Ja som vtedy myslela že dostanem do ďalšieho dňa ms ešte som si brala všade zo sebou aj vložky ak by náhodou no nedostala som ... Ešte mávam aj také že už už cítim že dostanem a stále nič ... Nič si nedomyslam aj keď chcem veľmi bábo

sofia1979
7. feb 2024

@dada767 to ma mrzí a teda neurobila sa cysta, že mešká? A koľko sa snažíte už? Neboj buď v pohode ono to príde nesmieš sa na to upínať aj keď chápem ťažko sa to vraví.

timea301196
7. feb 2024

Mrzí ma to dám ti radu. Prestaň nad tym premýšľať a snažiť sa ono to príde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre