Pálenie pošvy po užití Macmiroru

22. feb 2020

Ahojte, zistili mi teraz v 34.tyzdni nejaku bakteriu v posve a nasadili mi macmiror, pocitovo som ale ziaden problem nemala, ani svrbenie, ani palenie, nic, a prave po prvom vlozeni macmiroru dnes totalne palenie posvy zvonka, ako keby to tam mam spalene, ani sadnúť si poriadne nemozem, mate s tym tiez taku skusenost? Dnes si ho radšej ani nedam, lebo neviem teda zajtra ako by som fungovala.... Uplne ako popalene, dakujem za skusenosti, ci nie som jedina

panda21
22. feb 2020

Treba pondelok k doktorke že si dostala alergickú reakciu na liek. Treba nasadiť iný. Tú ide o to, aby sa nenakazil malicky, aj keď ty žiadny príznak nemáš. Ani ja som nemala a týždeň dozadu som ich brala, ale ja bez alergických reakcií. Väčšinou ženy trpia bakterialnou vaginozou v tehu. Ja som si kúpila aj intim. Sprchový gél na to od lacgacydu, špeciálne pre tehotné na prevenciu 🙂

autor
22. feb 2020

@panda21 ja sa sprchujem prave uz dokonca. Len detskym mydlom, ze nech nic nedráždim, ale teda ten macmiror, otras, uplne hotova po jednej tej gulocke....

ctrl
22. feb 2020

Nikdy viac to iste som zažila po 1 globule jak v ohni som bola .Je to je alergická reakcia . Mne zabral Clogin výplach a zvonku Aloe Vera Gelly od Forever - gel na potieranie - neskutočná úľava po ňom + probiotika Gynimun intim Protect ale tehotná som nebola .

autor
22. feb 2020

@ctrl takze asi sa to po macmirore stava, no v pondelok to poviem lekarovi jednodznacne, nexh mi da niečo iné....

panda21
22. feb 2020

U tehotných je bežná táto infekcia, s tým nič neurobime. Prvoradé je sa hlavne vyliečiť kvôli drobcom, im to viac uskodi ako nám. Bohužiaľ tento liek nesadne skoro nikomu. Mne odporučil gynekológ toto intímne mydlo pre tehotné. On je inak odporca všetkých intímnych mydiel a všetkého, iba čistá voda. Ale keďže tehotné sú náchylnejšie tak mi odporučil tento lactacyd a mám pokoj 🙈

autor
22. feb 2020

@panda21 skusim teda vymenit lastacyd za detske mydlo a v pondelok mu poviem o tej alergickej reakcii

panda21
22. feb 2020

Skús sa spýtať aj na to mydlo, ale myslím toto 🙂 https://www.prezdravie.sk/lactacyd-pharma-s-ant...

michaelka_
16. jan 2021

Mne macmirror tiež nerobí dobre, asi ho ani nedoberiem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre