Pach tela pred pôrodom

27. dec 2023

Nemenil sa vám pach tela pred pôrodom? Ja som v 39tt a normálne sama sebe smrdím, muž necíti vraj nič, …normálne sa osprchujem, čisté oblečenie a aj tak sama sebe smrdím, nejedná sa o pot, skôr také niečo nešpecifické 😁🙈 začalo to pár dni do zadu a stále to trvá 🤔

petamich
27. dec 2023

pred porodom som si to nevsimla ale po porode katastrofa 😂 aj 4x za den som sa sprchovala a aj tak som smrdela

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vkatush
27. dec 2023

Bohužiaľ, zvykaj si 😂 prvé týždne, možno mesiace budeš strašne smrdieť. Je to preto, aby dieťa podľa pachu našlo cicku (divné, viem).
Ja som chodila do sprchy každé 2 hodiny a aj tak som sa potila a liezlo mi to na nervy.

majlo1234
27. dec 2023

Ja si smrdim cele tehotenstvo, ale vraj nikto iny nic neciti. Ale viem,ze ten ozajstny smead pride po porode az😂

rebrambora
27. dec 2023

Pred porodom ano. Ale po porode prave naopak ako damy pisu, smrdela som len ak som sa spotila, kedze malo spanku atd. A inak pri porode mi to praveze vonalo 😄
Muz sa nestazoval. Chodil za mnou a obchytkaval ma ako obycajne 😄 neries.

lienka.7
27. dec 2023

Hormóny, nic viac.

dominikagier
28. dec 2023

ja som v 28 týždni a tiež si smrdím, ako cap, ale chlap necíti nič :D takže neriešim

silviaeli
4. jan 2024

Nikdy som sa necítila že smrdim🫢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre