Oslabené obličky

20. nov 2022

Ahojte zienky,
potrebovala by som poradit,ak su tu niektore z Vas s rovnakym problemom(skusenostou),tak budem stastna.
Ide o to,ze ak ma zena oslabene oblicky,tak je vraj vyssie riziko potratu,poskodenia plodu,ale hlavne,ze zena vtedy nedokaze vynosit dieta,lebo oblicky to nestihaju.
Je tu niektora z Vas,ktora si nejako posilnila oblicky? myslim bud konkretnym jedlom,zmena zivotneho stylu alebo bylinkami? vraj je to mozne. Taktiez je to uzko spojene aj pecenou(ak je poskodena,pracuje zle),tiez to vraj ovplyvnuje schopnost otehotniet alebo donosit babätko.
Verim,ze tu najdem niektoru z Vas,ktora si tymto presla a pomohla si.
Vopred vdaka za rady 🙏❤️

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
20. nov 2022

Čo to presne znamená, že máš oslabené obličky? Nepracujú poriadne, mávas časté infekty moč.ciest...? Ja mám problém s obličkami od detstva a jedna mi poriadne nepracuje. Pred otehotnenim ma strašili, že budem mať problém vynosiť dieťa, no ale nič také sa nestalo. Mám 2 deti, jedno tehotenstvo síce nebolo bezproblémové ale nebolo to kvôli obličkam.

h2o2
20. nov 2022

Ja síce chorá niesom ale skús na čas prestať jesť mäso to tiež zaťažuje oblicky a jest veľa zeleniny a ovocia. Nesolit, nepiť alkohol, nejesť mastne a sladké....už teraz užívaj kyselinu listovu

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. nov 2022

@deadlylucy Ako vyzera taka ocista? je to nieco specialne?

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. nov 2022

@deadlylucy Kvapky? 🙂 netusila som,ze je nieco podobne. Mate s tym osobnu skusenost?

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. nov 2022

@deadlylucy mozem napisat ss?

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre