Opuchnutý členok v 24. týždni

9. okt 2022

Ahojte neni to nic strasne viem chodit ale ked dlhsie stojim opuchne mi clenok dala som si ponozku dole a uz mi aj odpuchol trvalo to cca pol hodinu ked odpuchol... inak v tej casti ako je zakruskovane ma aj trosku boli ... citala som aj o tromboze.. len neviem ako sa prejavuje 🤷‍♀️ prosim Vas co to znamena? Je to nieco vazne? .. je to lava noha.. mam aj skoliozu chrbtice aj lavu nohu kratsiu ako pravu .. ale v prvom tehu som toto nemala... vtedy som bola zavodnena a puchli mi obe nohy. Viem ze mam riesit z doktorom ale budem az zajtra.. tak poprosim radu.. dakujem

autor
9. okt 2022

Ta kost ma trosku boli .. ale neni to stale len ked si to masirujem ...

katie253
9. okt 2022

Nestúpila si krivo? Zavolala by som zajtra gynekológovi a poradila sa

autor
9. okt 2022

Nie naposledy som si tu nohu vyvrtla v roku 2015 na dovolenke...🤷‍♀️ tak sa cudujem ze mi tskto opuchla.. skusim sa spojit s doktorom co povie na to .. len on je taky typ ze to nic neni 🤦‍♀️ a neriesi .. zato sa pytam ci stym ma niekto skusenost .. ako opuch velky neni ani rozdiel nemam velky medzi druhou nohou .. 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre