Opuchnuté pysky v tehotenstve

iva84
23. apr 2014

Prosim Vás o radu...Dnes ked som sa osprchovala som si lahla a po asi hodine ma zacala strasne svrbiet šuška 🙂 tak som sa troska poskrabala a sla som si ju umyt teplou vodou a natriet mastickou co mi pred mesiacom napisala DR. ako som sa natierala vsimla som si ze mi opuchaju pysky a za 5 minut boli obrovske....Viete mi poradit co mam robit a ci mozem ublizit babatku???opuchnute su ale svrbiet ma uz nic nesvrbi....Dakujem za odpovede

lulu369
23. apr 2014

@iva84 skús zajtra isť alebo zavolať doktorke čo ti na to povie...ja som mala pysky opuchnuté po pôrode ale druhý deň po pôrode odpuchli...

iva84
autor
23. apr 2014

@lulu369 Ja mam zajtra poradnu tak sa jej opytam....🙂

milota164
23. apr 2014

asi najlepsie poriesit s lekarkou, uvidis co ti povie, drzim palce

sunshine85
3. jún 2014

@iva84 ako si dopadla u doktorky?

rokkisu
3. jún 2014

Vidim,ze si v 32tt. ja som mala tento problem od 30tt. Pytala som sa na to lekara, tvrdi, ze dochadza k postupnemu prekrveniu tkaniva.som teraz v 37tt a mam ju stale ako buchtu🙂 je to normalne. i to je sucast pripravy porodnych ciest- teda prekrvenie tkaniva. Pravu stranu mam dokonca permanentne este k tomu i tvrdu, pretoze babo nalieha na zily hlavou. Pre istotu by som sa ozvala u lekara, nech ta vysetri. Drzim palce🙂

iva84
autor
3. jún 2014

@sunshine85
@rokkisu Dakujem...no tie opuchy som mala z toho svrbenia ale to uz je ok dala mi dr fungycidin mast a cipky na vkladanie nytasin ci co.....ale vytok mam stale a stve ma ze dr nieje schopna mi spravit vyter......vo stvrtok mam poradnu tak jej poviem.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre