Opuch a problém s močením v 11. týždni

sabinka027
26. feb 2015

Ahojte mamičky som v 11 týždni tehu a nemôžem sa ani vycikať dosť ma bolí brucho celkovo nie len na jednom mieste..a ,,dole,, mi to tam celé opuchlo myslím pysky...čo myslíte, že mi pomôže? kúpel? alebo si sadnúť na chvíľu do teplej vody?? To mi poradila sanitárka 2 dni dozadu..lieky si bohužial nemôžem dať žiadne a jediné čo mi dala tak magnézium keď tu bola sanitka inak si neviem nejako pomôcť vraj iba ,,vydržať,, ale nejako vydržať pol dňa na záchode nie je môj štýl.. ďakujem za každú radu..

katarinamarkova
26. feb 2015

@sabinka027 a tvoja diagnoza je?
- len hadam z toho co si napisala - zapal? mocovych ciest? plus mozno nejaky ten zensky problem?
ale to treba riesit inak ako teplym kupelom a magneziom 🙂 tym teplym kupelom si v tomto pripade mozes len viac uskodit......
ps: aj tehotne mozu lieky...ak ide o vazne zdravotne problemy, ktore mozu vazne ohrozit zivot a zdravie dietatka ako aj matky.

sabinka027
autor
26. feb 2015

@katarinamarkova moja diagnoza podla sanitarky nieje ziadna vraj to prejde no neprechadza bola som aj dnes u svojo lekara ten povedal ze si mam dat iba ,,kupel,, a vraj to prejde..no bojim sa ze zrovna to nebude to najlepsie...vraj mam iba vydrzat ale nejak to ani nieje mozne vydrzat...ked som si volala sanitku bolo to kvoli inym problemom ale tento som jej iba spomenula a jej privetive slova ,,ste mlada to nic nieje to prejde dame vam magnezium,,

katarinamarkova
26. feb 2015

@sabinka027 bola si u obvodneho, ci u gynekologa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre