Opakujúca sa mykóza v tehotenstve

romy11
14. okt 2015

Ahojte baby, viete mi niektorá poradiť čo zaberá na mykózu. Som v 25tt a mykozy sa mi vracaju. Vyberiem lieky a pride to znova. Už som z toho na nervy.

zuzka276
14. okt 2015

Ja som mala hneď na začiatku okolo 10 tt. Lekár na predpisal gynazol a ešte nejaku mastičku. No tú som ani nepoužila. Gynazol zabral perfektne. Niekedy treba preliečiť aj partnera.

emily203
14. okt 2015

@romy11
Ahoj, vraj je to v tehu bezne, aj zuzka276 ma pravdu. Len treba navstivit Dr. On pomoze. 🙂

hena6
15. okt 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@romy11 skus sa opýtat gynekologa na wobenzym kamaratka bola tehotna a mala silnu mykozu a brala wobenzym ale v mesich davkach

sardinka335
15. okt 2015

@romy11 ja som pri druhom tehu mala mykozy ako na beziacom pase...to prostredie pošvy je nejake citlivejšie. Tažko radiť - jesť menej sladkosti, vylučiť ich, muku...vraj to ,,kvasinkam chuti,,. Ja som brala Polygynax a canesten davala som si probiotika. ...po porode proste uťalo a problemy zmizli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre