OMáte skúsenosti s obličkovou kolikou a zavedením stentu/pigteilu?

89mia89
1. dec 2019

Ahojte baby. Mate niektora skusenost s oblickovou kolikou, nasledne zavedenym stentom/pigteilom ?
Rodili ste s tym prirodzene alebo cisarskym ?

slawka2208
1. dec 2019

ano rodila som prirodzene a poznám ešte 3 dievčatá ktoré normálne rodili, aj ked mali zavedené stenty.

tanaalexdenis
3. dec 2019

@89mia89 ja som to mala pri dvoch tehotenstvach rodila som sekciou.

anonym12
24. nov 2020

@slawka2208 aj keď príspevok ste dávali už skôr, chcem sa vás opýtať či nebol problém pri tlačení. Tiež mám stent,o pár týždňov má čaká pôrod a som za prirodzený pôrod. Neviem ale či pri tlačení nebude problém,lebo hocikedy mám pichľavé bolesti v oblasti močového mechúra,či mi to potom nebude robiť problém tlačiť.

tanaalexdenis
24. nov 2020

@anonym12 ja som koli tomu riesila sekciu mne stent robil strasne problemy.Ale myslim si,ze rodit mozes normalne a ked ho nahodou vytlacis mas pokoj aspon ho nemusis ist davat vyberat.Aj ked je to v mocovej rure zavedene.Pri poslednom tehotenstve riesil dr.rovno sekciu aj ked od poslednej prebehlo uz 10 rokov.

slawka2208
24. nov 2020

@anonym12 mala som taký rýchly pôrod že doktorka to nestihla ani riesit. Ale nikto mi nedával alternatívnu že mám ísť na cisársky alebo prirodzene.

tanaalexdenis
24. nov 2020

Stend nieje dovod na sekciu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre