Oligihydramnión

kaja5321
13. jún 2021

Ahojte chcem sa vás opýtať poprípade aby ste poradili kto si zažil. V 20tt mi zistili málo plodovej vody Afi 9. Moja Dr ma poslala hneď do nemocnice ale nenechali ma tam robili vyšetrenia temesvariho nič neukázalo ale plodova voda dolná hranica normy. Nemám ani zápal ci infekciu mam doma ležať a ze nemôžu nič robiť do 24tt.

any_soj
13. jún 2021

@kaja5321 ahoj. Ja som mala 5,6 v 20.tt. Únik sa nepreukázal, ani infekcia, nič, že mám viac piť. Je pravda, že som pila málo. Potom už bolo ok. Hlavné mi ale hovorili viacerí doktori, že to je veľmi približné len, že množstvo plodovej vody sa v podstate len odhaduje. Všetko dobré ti prajem

kaja5321
autor
14. jún 2021

@any_soj ďakujem mňa strašili kade čím ale moja Dr to somnou nevzdáva zajtra idem na kontrolu. A ako si dopadla porodila si normálne v termíne alebo predčasne a bábätko v poriadku?

any_soj
14. jún 2021

@kaja5321 teraz som 36.tt, všetko vyzerá ok, voda aj orgány.

kaja5321
autor
15. jún 2021

@any_soj ahoj tak dnes som bola po týždni na kontrole a vodička sa doplnila tak pravdepodobne z kade to odtieklo sa to zalepilo

any_soj
15. jún 2021

@kaja5321 gratulujem 🙂 a teším sa, že ťa takto upokojili.

kaja5321
autor
16. jún 2021

@any_soj veru aj ja som rada ale teraz mam troska obavy sa aj z postele postaviť stále oddychujem a pijem veľa vody+magnézium uvidíme zase o týžden kontrola tak hádam to dáme do konca úspešne budem aj na teba myslieť potom daj vedieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre