Olej na tehotenské bruško

petra844
25. nov 2023

ahojte s akym olejom alebo kremom na tehotenske brusko ste boli spokojne ?dajte tipy
dakujem

alexandraas
25. nov 2023

V prvom si nedavala nic,brucho mi popraskalo..teraz pouzivam b-oil ale tak..😁 zanedbala som to prvom..brucho mam popraskane tak ci tak,ale pomenej

angelika131
25. nov 2023

Ja som používala z DM drogérie. Olejček na tehotenské bruško každý deň som si natierala 😊

elis248
25. nov 2023

Obyčajný detský olej, ktorý si pamätám z detstva. Tuším Aviril, malá fľaštička zo skla, modrý olejček. Pri prvom som natierala pravidelne, lebo ako rástlo brucho, tak ma dosť svrbelo. Pri druhom som používala už len sem-tam. Nemám ani jednu striu.

nikasmile
25. nov 2023

@petra844 elastiq

k47
25. nov 2023

Ja som hladala vsetky studie, ze ktory pripravok funguje proti striam, a vyslo, ze ziadny 🤦‍♀️. Tak som pouzivala len bezne telove mlieko (Yves Rocher). Proti svrbeniu dobre a vonia pekne 🤷‍♀️. Strie nemam.

sono2
25. nov 2023

Nemala som strie, nepoužívala okrem normálneho krému ako vždy nič. Brucho som mala 2× ako slon

leniel
26. nov 2023

@petra844 mne strasne krasne vonal Weleda na tehu brusko... ale ono je to skor genetika a prirodzena elasticita pokozky, teta cakala dvojicky, bola ako balon a striu nema ani jednu - mazala sa obycajnou Niveou. Aj ja som mala +20 kg a stria ani jedna, aj sa brucho hned stiahlo, ziadna nadbytocna koza a pod.... a niekto priberie ani nie polku kg a koza popraska 🤷‍♀️

mattina8991
26. nov 2023

Ja som sa krémovala klasickým telovým mliekom a nemám ani strie a ani popraskanú pokožku 😊 a to som pribrala zo 47 kg na 70 kg 😂

marhulka2022
26. nov 2023

Kokosovym olejom z dmky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre