Odtekanie plodovej vody v 37. týždni tehotenstva

4. apr 2023

Ahojte, dufam, ze to nepresunu do zdravot. problemov lebo to ako problem nevnimam. Dievcata ako spoznam ci mi pomalinky odteka voda? Mam stale mokry "vytok" alebo ako to nazvat nie je to mazlave skor vodnate, preto ma to znepokojuje. Nie je to ako klasicky vytok. A neviem ci to pukne jak vo filmoch alebo to prosto moze aj takto pomalicky odtekat. 🙈
Dakujem za Vase skusenosti.

floki1994
4. apr 2023

Moze aj odtekat...treba si dat vlozku a ked tak zbehnut na pohotovost nech ti to prekontroluju...samozrejme s tou vlozkou lebo oni na to daju taky roztok a ukaze im ci ide o plodovu vodu..

luckasvec
4. apr 2023

Ale vložka žiadna farebna parfumovana, najlepšie asi tie poporodne vložky

autor
4. apr 2023

@luckasvec dakujem moc za radu. Lebo bolesti ani nic nemam. Len sa mi da cikat viac jak bezne. Kokso keby na to existoval manual, ze o vsetkom vieme co to znamena.

anavixy
4. apr 2023

Jedine Temesvaryho testom na gynekologickej pohotovosti/ambulancii 🙂 a vlozka, ako sa pise vyssie, najlepsia porodnicka, biela a nepodlepena (PV sa pri pozitivnom teste zafarbi na modrozeleno)

katka281
5. apr 2023

Mne to "puklo jak vo filme" ked mi odtiekla voda. Ale plodova voda moze odtekat aj velmi pomaly 🤷‍♀️ urcite si daj poporodnu vlozku a chod si to dat skontrolovat, tak ako pisu zeny vyssie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre