Odtečenie plodovej vody na verejnosti

len_nig
8. aug 2024

Ahojte, napadla ma dnes taká vec 😂 stalo sa Vám niektorej, že Vám odtiekla plodová voda na verejnosti? Ako na to reagovalo okolie? Blíži sa mi pôrod tak ma napádajú takéto veci 😂🤦🏻‍♀️

evcagabi
8. aug 2024

Nad tym uvazujem aj ja 😅😅😅 sice stale pocuvam, ze tak ako je to vo filmoch sa stane fakt vynimocne ale aj tak 😅😅😅

cimage
8. aug 2024

Nestalo sa mi to, ale mne zacali prave kontrakcie v obchode ked sme cakali v rade. Este som nevedela, ze to pride za par hodin aj ked som mala den to terminu, ale ziadnych poslickov som nemala.
Mne ked odtekala voda, tak to po troske. Skor ako ked si kychnes a cvrknes.

len_nig
autor
8. aug 2024

@cimage aj mne sa tak prvý pôrod rozbehol, že po troške, ani som si nebola istá že je to plodová voda 😁

mamamasama
8. aug 2024

Mne áno. Na čerpacej stanici 🤣🤣🤣 Strašná komédia to bola 🤣 Vravím predavačke. Odtiekla mi voda, dali by ste mi prosím nejaké obrúsky, aby sa niekto nešmykol? Predavačky, aj ľudia v šoku. Každý pozerá a najlepšie na tom bolo, že vždy,keď som si čupla, aby som to vytrela, tak mi tieklo ešte viac 🤣 A nebolo toho málo 🤣

len_nig
autor
8. aug 2024

@mamamasama prepáč ale strašne si ma rozosmiala keď som si to predstavila 😂😂😂

mamamasama
8. aug 2024

@len_nig bolo to hrozné 🤣🤣🤣 Ja som mala pocit, že si ľudia myslia, že je to skrytá kamera 🤣

maryetta
8. aug 2024

Mne pri prvom praskla doma na gauci. V klude.
Takze potom pri dalsich
Som mala tiez take myslienky.

Ale pri druhom praskla na sale-20min pred narodenim
A pri tretom a stvrtom prepichovali.

michaelam2
8. aug 2024

@mamamasama a to ta nechali to tam utierat? 😀 dufam ze ti apson pomohli 😀

lynda888
8. aug 2024

@len_nig ja som zažila jednu pani, ktorej praskla voda v Lidli medzi regálmi. Zavolali sme predávačku, všetko poutierala. Pani ešte išla do pokladne, zaplatila nákup a odišla. Jedno dieťa mala už so sebou v kočíku.

marca12
8. aug 2024

@mamamasama Pekne od nich,mohli ti pomoct utriet a nie nechat ta tam sa trapit. Ale dobry zazitok 🤣

mamamasama
8. aug 2024

@michaelam2
@marca12 oni podľa mňa ani nechápali čo sa deje 🤣😅🙈 Ale vytrela som si to teda sama 🙈

len_nig
autor
8. aug 2024

@mamamasama bože chudatko 😂 mohli ti aspoň pomôcť

martaatram
8. aug 2024

Mne chvala bohu odtiekla doma 🙈a veru u mna to bolo naozaj ako vo filme ako kybel keby som vyliala az na to ze bola zeleno hneda takze som bola aj rada ze ten šok som zažila doma 🙈

evcagabi
8. aug 2024

Fajn citat tieto zazitky 4dni do mojho terminu 😅😅

len_nig
autor
8. aug 2024

@evcagabi ja mám síce ešte 3 mesiace necelé ale včera večer som nemohla spať lebo mi to prišlo na rozum, že čo keby mi odtecie niekde pred ľuďmi 😂 každopádne, potom napíš ako ti odtiekla 😁

evcagabi
8. aug 2024

Jasne, potom sa podelim ked k tomu pride 😅😅

vieronika14
8. aug 2024

@len_nig ahoj mne sa stalo ze som isla busom domov z mesta a za mnou sedela tehotna zena.
V strede cesty jej praskla voda tak bus zastavil a zavolali sanitku.
Ta ju zobrala a sli sme dalej.

marcela199
8. aug 2024

Tiež som nad tym premyšlala keďže ideme na svadbu a budem 38tt že čo ak odtecie na svadbe😂😂 už som si vravela ze preventivne dam vložku😂

ema229
8. aug 2024

@evcagabi ja som bola v nemocnici a bolo to ako z filmu😂prvá myšlienka: však hovorili, že to nie je ako z filmu

3petka
8. aug 2024

@len_nig mne odtiekla doma v posteli. Zrazu puk a bolo, stačila som vyskočiť von.
Ale celé tehotenstvo som na to myslela a čítala že to tak neodteka že naraz, že to len po troske. A hľa, veru že odteká aj veľa a naraz.

vkatush
8. aug 2024

Mne našťastie doma, ale tiež som bola ako tie filmové, takže neviem, čo by som robila na verejnosti 😂
Nič a zrazu toľko vody zo mňa tieklo, za vedro, obrovská mláka a ono to nekončilo! Šla som na wecko (lebo mne blbej napadlo, že som sa pocikala 🙈), a stále zo mňa tieklo, normálne za mnou ostávala čiara, nevedela som to zastaviť. Až tak mi došlo, že to je plodová. A potom odtekala ďalších 27 hodín až do pôrodu 🙃 ale už pomenej, nie prúdom.

minka201
8. aug 2024

@len_nig Niekde som čítala, že väčšine žien odtečie voda v noci 😀 Ale myslím, že asi každá tehotná žena si predstaví, že by sa jej to stalo na verejnosti. Ja som na konci tehotenstva všade mimo domu pre istotu nosila v kabelke nepremokavú podložku 😀

senticka
8. aug 2024

Mne v tescu, nikdy na to nezabudnem akurát som brala konzervu pre psa 😂

cimage
8. aug 2024

@minka201 a v tej rychlosti by si ju stihla pod seba rozprestriet? 🤣

kiki68
8. aug 2024

No v tej situacii je to cloveku uz jedno, nastane panika ako na titanicu 😂😂😂 Mne voda rupla kompletne, ale to uz v nemocke po zacati vyvolavania. Len som necakala to, ze to budu dva litre vody na zemi a vsade okolo. Snazila som sa prejst za sestrickou a ako som sa pohla a vstala, tak vsetko sa valilo za mnou po zemi. Ja som citala, ze take tie Hollywood scenare nebudu mozne a ono houbeles.

beataxxx
8. aug 2024

Mne sa to stalo na ulici, tak som si zavolala sanitku a odviezli ma do pôrodnice, vôbec nič strašne to nebolo, sanitka prišla asi do 5 minút, toho sa nemusíš bat

beataxxx
8. aug 2024

A vložku si dať nestačí, možno nejakú senior pampersku, tej vody bolo veľa🙂🙂🙂

ankare
8. aug 2024

@len_nig mne odtiekla doma počas lezania, ale ja som mala kontrakcie už niekoľko dni. A práve počas takej kontrakcii sa to stalo. Najprv som si myslela, ze mi praskla daka kosť v panve, riadne som aj zvuk pocula. Manžel bol v inej miestnosti, tak som mu rýchlo zavolala, aby mi prišiel dať nepremokavu podložku pod mňa, až potom som vstala z postele, lebo som sa bála, že vytopim postel. Ale mne odtekala po troške.
Držím palce!

aileen_mt
8. aug 2024

Nastastie nie na verejnosti... Ale uz pocas rozbehnuteho porodu, stala som pred salou a z nejakeho dovodu ma este nedali dovnutra ale vysla sestricka a vypisovala papiere, co mi prislo absurdne, lebo uz som v nemocnici bola od rana na vyvolavanie... No ale vypisovala, ja uz tlaky na konecnik, kontrakcie som pomedzi to rozdychavala, no pakaren... Potom sestricka sla s papiermi dnu, ja som zostala na chodbe sama a v tej chvili - babo sa v bruchu pohlo, ja som pocitila taky zvlastny pocit, take zblnknutie, zavlnenie, alebo co... a v tej mikrosekunde mi este stihlo mi preletiet hlavou, ze fiha, to bude asi prasknuta voda - a uz sa valil vodopad 😱😄 taka som bola nastvana, na to, ako ma tam nechali cakat, ze ma vobec nemrzelo, ze som nechala mlaku 😅

matullienka
8. aug 2024

Našťastie pri oboch pôrodoch mi začala doma, no teda pri prvej dcére u sestry lebo sme tam spali mali sme ísť ráno na náuku a večer krstiť synovca no ja som mu už stihla sesternicu priviesť na svet. Inak posledné týždne mi išla vždy fantázia na plné obrátky a čo mne sa za veci neskutočné snívali to bol koniec, a v tých snoch koľko pôrodov a scenárov som zažila 🙈🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre