Nízko položena placenta v 27. týždni

pasica
14. nov 2020

Ahojte, je tu niekto kto mal nízko placentu. Tá moja neprekryva pôrodné cesty, ale mám problémy so spinenim kôli tomu. Je tu niekto kto to už má za sebou?

kiki68
14. nov 2020

@pasica ja som mala do26 praevia, potom sa povytiahla, ale stale to nebolo nic moc. Porodila som prirodzene a bez problemov. Mala som stastie. Tiez som dlho spinila a bolo to dost nepohodlne.

janinah
14. nov 2020

2x..vysunula sa,ležala som

pasica
autor
15. nov 2020

@kiki68
@janinah ja tiež ležím. Snáď sa ešte posunie no vôbec ma trápi že doteraz som spinila hnedou takú zaschnutou krvou. Posledný týždeň to už je taký vodnaty výtok lososovej farby ako povedal lekár. Myslíte že tieto vytokove problémy prejdú ak sa povytiahne vyššie? Alebo to bude až do pôrodu boj?

kiki68
16. nov 2020

@pasica vies co mne to preslo potom a sem tam sa nieco objavilo, po magnezku zase preslo. Tiez tie hnede a bordove spinenia boli skoro stale. Do 24tt to bolo hore dole a intenzivne. Ja som si vydychla ked mi v 28tt povedal, ze keby sa to aj cele zosere, tak maly uz je tak velky, ze by prezil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre