Nifty testy - výsledky

13. máj 2023

Ahojte, tie ktoré ste absolvovali Nifty testy, do koľkých dní vám prišli výsledky na mail? A ako sú tam tie výsledky rozpísané? Napr že je len napísaný každý syndróm a k tomu negatívne/pozitívne alebo je to ako pri tripple pravdepodobnosť napr 1:537647 ? Ja som bola v stredu na krv, kvôli nie moc dobrému prvotrimestrálnemu utz, tak je to o nervy to čakanie. Vopred vďaka za odpovede.

dankagirl
13. máj 2023

Do 5 dni bola odpoved

lubhomira
13. máj 2023

Do 5 dní mi volali s výsledkami 🙂 v telefóne všetko vysvetlili a následne mi poslali výsledky na email, aj môjmu gynekológovi 🙂

kiki68
13. máj 2023

Do tyzdna myslim, do par dni to vsak bolo tu v Rakusku hotovo. A boli tam pravdepodobnosti, ale tie cisla boli take ze v milionoch, statisisoch. Proste to malo nul, ze by sa jeden nedoratal. Ale nam povedali rovno, ze na nas vek ( vtedy 35) sme mali vysledky ako max 25 rocni. Plus tam bolo potom take, ze napr percenta a nenajdene, pohlavie 99,2% chlapec

Viac menej nam riesili hlavne to prekvapko skrz pohlavie a to bolo cele. Pekne spomienky na to mame

llucy_m
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. máj 2023

@llucy_m ďakujem vám krásne všetkým za odpovede a llucy_m aj za foto nech viem čo čakať 🙂

livika2013
6. jún 2023

Ahojte,mal niekto falošne pozitívny výsledok z nifty?Dakujem 🙂

juliavolna
10. júl 2023

dobry den a vam do kolko dni prisiel vysledok ?

autor
10. júl 2023

@juliavolna Dobrý deň, ja som mala odber 10.5. a 15.5. mi večer volala pani z Nifty, že je všetko v poriadku a poslala mi výsledky na mail.

juliavolna
10. júl 2023

Dakujem a odber bol ráno či poobede ? 🙂

autor
10. júl 2023

@juliavolna odber som mala ráno cca 9:30 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre