Nifty test

danielka1218
17. jún 2024

Ahojte, chcela by som sa spytat ohladom Nifty testov. Chcela by som si ich dat spravit pre vlastny klud. V prvom tehotenstve ma odhovoril moj gyn ze netreba, ale teraz som sa rozhodla, ze by som si ich chcela dat spravit.
1. Ako prebieha odber krvi? Robi to sestricka u gynekologa? Pripadne mozem si tieti testy dat spravit aj u ineho gynekologa ak moj nie je poskytovatel?
2. Interpretovat vysledky mi musi lekar alebo pride mail aj mne? Dakujem

nika511
17. jún 2024

@danielka1218 ahoj, u nas to brala sestricka, prebieha to ako normalny odber krvy. Vysledky dostala moja gynekologicka. Myslim si ze ano da sa spravit inde.

kiki68
17. jún 2024

@danielka1218 je to normal odber, robi to pracovisko, kde si objednas ten test. Aspon u mna to tak bolo. Nerobil to moj gyn.

katesocka
17. jún 2024

Môj gynekológ to nerobil, ak si dobre pamätám, na ich stránke (myslím Nifty) som našla formulár, ktorý som vyplnila a volali mi, kde je v okolí najbližšie lekár, ktorý ho robí. Tam som sa objednala, vzali mi krv a tuším na piaty deň mi poslali výsledky mailom a aj mi volali a vysvetlili výsledky (všetko z Nifty)

danielka1218
autor
18. jún 2024

Dakujem za odpovede🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre