Neznesiteľné strie na bruchu v 34. týždni

vero_nika969098
23. mar 2016

Ahojte. Potrebujem poradit. Urobily sa mi skarede strie na bruchu, no to ma az tam netrapi ako to ze posledne dva tyzdne to strasne svrbi nemam ani jednu minutu pokoj a som v 34tt !! 😖 😖 uz sa mi tam dneska urobily aj take ako keby vyrazky a tie strie su normalne navrete. Neviem vobec spat nic. Davam si aj nivea krem nepomaha aj BABY krem a aj sudokrem studene obklady a niic !! Poradte.

modraorchidea
23. mar 2016

skús kamilkovú indulónu 🙂

barus77
23. mar 2016

nenatieraj chemickými krémami.... daj si kokosový alebo iný rastlinný olej, prípadne kalciovú masť možno? mne toto vždy pomôže, nivea nemá šancu.

evittam
23. mar 2016

@vero_nika969098 Konopná masť z kozmetickej vazelíny - nemám strie ani nič podobné - a to som po dvoch tehu - mám brucho ako by som mala 20. 😉 🙂

szuszana
23. mar 2016

Mne pomáhal bioil.

tajka1986
23. mar 2016

Ja som mala olej na strie z DM uz ale neviem ako sa volal. Natierala som casto cez den aj 5x a nemam skoro ziadne😉 Vonal biedne ale pomahal

katka1981
23. mar 2016

@vero_nika969098, mozno si chytila aj alergiu na krem, skus kokosovy, alebo olivovy olej. V tehu mas sancu na alergie najvyssiu

zitova
23. mar 2016

Zacni pit caj z ostropestreca marianskeho. Moze to byt aj pecenovy problem, ktore su ku koncu tehu bezne

flavia1
23. mar 2016

Saloos Antistri alebo Tehotensky olej. Som po dvoch tehu a nemam ani jednu striu. A to som mala brusiska😊

milota164
11. apr 2016

ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu a velmi mi pomahal aj na svrbenie pokozky hlavne na bruchu, mala som po nom pruznejsiu pokozku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre