Nevoľnosti v 1. trimestri

kristin3558
17. dec 2023

Ahojte zeny..som 4tt+4 … prosim vas to je normalne ze by mi uz takto skoro bolo zle? Obcas je to ako nevolnosti a obcas zas akoby som nieco mala s tym zaludkom… som zmatena lebo neviem ci mam nevolnosti alebo mi ozaj nieco je akoby mi aj horel zaludok miestami aj zaha pali… no neviem akoze

muchacici
17. dec 2023

@kristin3558 Mala som hrozné nevoľnosti, veľmi ma bolel žalúdok, brucho, nemohla som cítiť žiaden smrad, nemohla som dokonca ani samú seba cítiť 😃 no ale okolo 7-8tt som začala strašne krvácať, zistili mi, že tam pôvodne boli dve bábätká, ale o jedno som prišla.... 😖😓 po niekoľkých dňoch ustúpilo krvácanie, aj nevoľnosti... Možno to budú dvojičky! 🥰

maryetta
17. dec 2023

Ano. Ja som mala pri vsetkych od pozitivneho testu aj nevolnosti. Resp som si robila tedt na zaklade toho ze mi bolo zle.
A trvalo to cca 5mesiacov.

nikoleta999
17. dec 2023

Mne bolo v prvom trimestri snad asi vsetko, ale nevracala som nastastie ... Najviac ma kazdy den natahovalo, ale ze strasne ... Dokonca si pamatam, ze z jablka. ale ze neskutočne :D alebo som otvorila chladnicku a zacalo ma natahovat :D ale potom to preslo 🙂)

kristin3558
autor
17. dec 2023

@muchacici no tak tomuto neverim zeby to boli dvojicky😁

kristin3558
autor
17. dec 2023

@maryetta ano ja som napisala hlavne aj kvoli tomu ze skoro su tie nevolnosti a este aj take divne naozaj pri prvom dietati som mala iba nevolnosti ze ma natahovalo jak zabu ale teraz zaha, hori mi zaludok no neviem🤯

maryetta
17. dec 2023

@kristin3558 ano ja som mala zahu iba v tehu. Teda 4x. Iba v tehu. Mimo tehotenstva nikdy. Ale to je take palenie ze isto akoby som neviem aku kyselinu vypila. Hnus.

muchacici
17. dec 2023

@kristin3558 Uvidíme 🤭😉 ale mne tiež povedali, že tým by sa dali vysvetliť nevoľnosti v tak skorom štádiu tehotenstva, že u dvojičiek je to bežné, že symptómy sú zosilnené a prichádzajú skôr

ailiba
17. dec 2023

@kristin3558 ano, mne to tiez zacalo v 5.tt. Zelam ti, nech ta to skoro orejde... Je to fakt otrava.

lulu8491
17. dec 2023

@kristin3558 isto si 4tt+4 dní? Ja som sa cítila obdobne a pri prvom vyšetrení gynekologička zistila, že som o mesiac dlhšie tehotná. Menštruácia bola v tom mesiaci ako bežné menštruačné krvácanie, preto ma ani nenapadlo, že som tehotná 😄

kristin3558
autor
17. dec 2023

@maryetta no mne to po prvom dietati zacalo v tehu a aj mi to ostalo tak ze uz nepijem ovocne caje lebo vtedy hned nastupi zaha..

@muchacici Ano ale myslim ze dvojicky to nebudu podla mna ale vo stvrtok idem ku gyn, dam vediet😁

@lulu8491 Ano urcite posledna ms 15.11… a dusik na teste sa objavil na 9dpo minuly tyzden v piatok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre