Nevoľnosti od druhého týždňa

martinusik91
12. feb 2022

Ahojte ste tu také ktoré ste mali nevoľnosti -pocit na zvracanie a citlivosť na pachy už v 2-3tt?

zuzanockamt
12. feb 2022

@martinusik91 veď v tom čase len prebieha ovulácia

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
13. feb 2022

V skutočnom 2-3tyzdni sa vajíčko ešte len uvoľní a oplodni a putuje do maternice. Takže určite nijake príznaky mat nemôžeš, ani vedieť, že si tehotná
Ak ratas 2-3tyzdne od ovulácie,(ale ratas to nesprávne) tak to si už reálne v 4-5 týždni tehotenstva.

mamina0078
13. feb 2022

Asi tazko od 2-3tt ked ani vajicko vtedy nie je uhniezdene a len vtedy prebieha OVU 😂

tulipanicek
13. feb 2022

Medzi 2-3 tt prebieha ovulacia. Následne oplodnenie vajíčka a tak uhniezdenie. To trva dalších 6-10 (aj viac) dni. A ešte len potom sa začne produkovať hormón HCG
Ak rátaš 2-3 týždne od ovulácie, čo je 4-5 tt tak po tom 5 tt nejaké drobne príznaky môžeš mat

gabu_lienka
13. feb 2022

Baby, ona mozno rata tyzden ako mala prist ms. Totiz napr digitalny test clear blue ukazuje 1-2 tyzden. Ale teda realne to je ako pise @jaskolka uz 4-5 tt, cize 4-5 tyzdnov od poslednej ms.
@martinusik91 ja som si tehotensky test robila, lebo mi zacalo byt zle odo dna, kedy som mala dostat ms 🤦‍♀️ Ak to myslis takto, tak ano je to mozne, vid ja.

martinusik91
autor
13. feb 2022

Viem že so synom mi bolo zle už predtym ako som mala dostať menzes. Len si už nepamätám kedy. Bolo to už dávno😂 menzes som mala 19 januára a mám dostať teraz v stredu. Už vyše týždňa mi je zle. Bola som u dr a na sone brucha a tam všetko ok. Tak už len čakám či náhodou motyka nevystreli. Ak nie tak už len gastro 🙈

elizabet173
13. feb 2022

@martinusik91 tak potom nie si v druhom týždni a môžeš cítiť nevoľnosti

gabu_lienka
13. feb 2022

@martinusik91 mne to zacalo dva tyzdne po ovolucii. To je dolezity udaj - kedy bola ovu.

martinusik91
autor
13. feb 2022

@gabu_lienka no to je u mňa nepredvídateľné. Mám polycysticke vaječníky. Síce užívam lieky ale z ovulaciou to je také všelijaké. Bol by to zázrak keby som bola tehu😍

basska_b
13. feb 2022

To nie je 2tt, ale 4-5tt, lebo sa to rata od poslednej MS. Teraz v pondelok ti konci 4tt. Ano, vtedy sa objavuju prve priznaky tehu. Drzim palce, nech vam to vyjde 🙂

gabu_lienka
13. feb 2022

@martinusik91 skus test a uvidis. Mne pri druhom v tomto case ukazal dve silne ciarky. Drzim palce

martinusik91
autor
13. feb 2022

@gabu_lienka
@basska_b ďakujem. Mne pri synovi až 9den meškania. Počkám aspoň do tej stredy a vyskúšam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre