Nevoľnosť v tehotenstve

12. nov 2023

Ahojte, som 14tt, všetky výsledky u lekára mám v poriadku, no aj napriek tomu sa mi niekedy stane, že mi príde nevoľno. Najčastejšie práve pri varení, keď mám hlavu zohnutú dole. Mám aj veľké problémy s krčnou chrbticou, ktorá mi spôsobuje aj migrény, môže byť toto problém? Nemáte skúsenosť? Až sa mi zatočí hlava, cítim taký nepríjemný tlak a pocit, že mi prichádza na odpadnutie. Rýchlo si idem sadnúť/ľahnúť a prejde to…

mogaa
12. nov 2023

neviem čo si čakala, ale si tehotná a to ovplyvňuje aj tvoje telo - hormonálne zmeny, zmeny tlaku.....

autor
12. nov 2023

@mogaa nečakala som nič, mám skvelé tehotenstvo, nepociťujem žiadne ťažkosti a toto mi príde ako od chrbtice…len som sa opýtala a chcela radu, dalo sa odpoveď aj krajšie 🙂 Kľudne stačila druhá polovica vety. Ďakujem.

sasenka5
12. nov 2023

Pokojne to môže byť z chrbtice. Mávam to iste stale keď som predklonená dopredu. Kvalitný masér, fyzioterapeút, ktorý ti pomasíruje hornú časť chrbtice (krčnú chrbticu).

autor
12. nov 2023

@sasenka5 ďakujem za komentár 🙂
No ja tiež, aj prácu mám takú, že mám dosť často hlavu v predklone a presne vtedy pociťujem tieto závrate. Ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre