Nevidno plod

ema3107
14. jún 2024

Ahojte babulky, 19.04 som mala poslednú menštruáciu
a vysli mi 4pozit testy. Isla som co najskor na gyndu kedze nemozem v praci robit pocas tehotenstva. 5.6. som mala hcg 25 000 v piatok 7.6. bolo 30 000 a v pondelok 10.6.
45 000. Robili mi aj sono bolo tam vidiet 2gestacne vaky no zatial prazdne. Vo stvrtok som bola opat na krv aj na sone nebolo nic viac vidiet hcg islo hore neviem o kolko lebo nepovedali a dnes v piatok mi chceli spravit cistenie, ktore som zatial odmietla. Nemam ziadne bolesti ani spinenie. Myslite ze cakam zbytocne?

anjelicek26
14. jún 2024

Podla mna kludne este pockaj tyzden, este je dobra sanca, ze sa objavi aspon v jednom vacku babatko... myslim, ze navrhnuty dnes kyret by bol predcasny...

kris_tin257
14. jún 2024

@anjelicek26 nech rátam ako rátam nevychádza to práveže že dnes je to presne 8 týždňov od začiatku poslednej menštruácie? 🤔

anjelicek26
14. jún 2024

@kris_tin257 Ano tiez som si to zratala uz... ale celkovo kedze sama viem, ze som jedneho syna pocala 2 dni pred MS (muz tu skorej ani nebol), tak viem, ze sa take veci kludne vedia poposuvat...tym tyzdnom pockat podla mna nic nepokazi, keby velmo zle, zacne doma krvacat a do tej nemocnice pojde tak ci tak... ale mozno predsalen... ze by oba vacky uhniezdene a nic s oboch? To snad nie zasa.

kris_tin257
14. jún 2024

@anjelicek26 to áno s tým súhlasím aj ja žeby som tiež ešte počkala na autorkinom mieste 👍 prvý syn bol tiež splodeny mimo plodné dni a posúvali mi aj termín pôrodu kvôli tomu lebo to nevychádzalo čiže stať sa môže hocičo...
Autorka držím palce 😊

andrea2323
14. jún 2024

@ema3107 Ja som mala tiež okolo 7tt dva vačky viditeľné, jeden už bohužial bol menší resp zanedbateľný, tak sme ešte čakali na druhý a ani ten sa po týždni nevyvinul a tiež sa začal zmenšovať napriek rastúcemu hcg. Potom sme čakali ďalšie dva, či sa nevyčistím ale nie, tak som šla až potom na kyretáž. Ale to bol len môj prípad, každá sme iná a unikátna. Budem držať palce, myslím si, že pokiaľ nemáš bolesti, krvácanie, isto môžeš počkať po dohode s lekárom ❤️

kiki68
14. jún 2024

Este pockat, ako nema to co spravit. Tam dva tyzdne cakat a potom keby nic, tak to vycistit

butterflyeffect
14. jún 2024

Hodnoty hcg mas vyske zodpovedajuce 6-8tt ale to stupanie mi nepride ok? Kedze hcg by sa malo zdvojnasobovat kazde 2-3 dni…

cookie29
15. jún 2024

ja by som pockala. Pokial su dva vacky, to stupanie moze byt trosku ine, ALE za normalnych okolnosti by sa HCG malo zdvojnasobit kazdych 48-72h a u mna zakazdym ked nestupalo tabulkovo, skoncilo to potratom. Mimochodom, ake velke boli vacky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre