Neublížim bábu, keď mám infekciu močových ciest?

lia_nka
7. dec 2020

Ahojte vraj mam infekciu močových ciest aj keď sa cítim ako keby som mala o milión krát niečo horšie môj priateľ ma musí dávať na záchod neviem sa ani pohnúť cely pravý bok celé kríža len pohnutie v aute bolelo ani sedieť som tam nemohla a to ma nechali 2 hodiny v čakárni na stoličke ja som tam plakala od bolesti to sa ani nedá taká bolesť opísať niečim predpísali mi cefuroxim zinnat 500 je bezpečný v tehu brali ste niektorá ? Myslite že ak teraz začnem brat antibiotiká a začnem to riešiť nestane sa nič bábätku doktor vravel že nie že máva to x žien cez tehotensvo že je to normálne

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alikal
7. dec 2020

ak ti ich predpisal doktor, tak sa asi mozu, na kazdom pribalovom letaku najdes ze pozor a podobne, ale to sa iba chrania aby si nebrala daco bez konzultacie s doktorom, vzdy je lepsie zapal vyliecit zvlast ked mas take strasne bolesti nez to nechat tak. urcite ich ber, ja som mala 3x atb pocas prveho tehu, ale ine a vsetko v pohode

ivkazba
7. dec 2020

Ublíži ti neliečený zápal, nie atb. Držím palce.

juliet86
7. dec 2020

tie atb su najbezpecnejsie v tehu. davaju sa aj pardnovym babatkam ked treba. zapal je nebezpecnejsi supni si ich. neb9j placenta ich preriedi

amelia000
7. dec 2020

@lia_nka ahoj, ja ked som take nieco mala tak som mala opuchnutu oblicku. Pytaj sa na sono.

maris5
7. dec 2020

Zacni uzivat ATB, lieky nas take, ktore sa mozu uzovat pocas tehotenstva. Viac ublizis babatku, ak mas nelieceni zapal.
Ja som napr. mala 3x zapal priedusiek pocas tehotenstva. Uzivala som niekolko krat ATB, vsetko je v poriadku.

simca06022011
7. dec 2020

nie je na co cakat, lieky ti treba cim skor.. ci si myslis, ze ti to sam prejde? Vzdy sa pozitiva negativa preberu a ked je tvoj stav takyto vazny, ze nevies sa ani pohnut, tak asi nie je o com diskutovat...

avril299
7. dec 2020

nechcem malovat certa na stenu, ale ja som zo zapalu mocovych ciest dostala zapal oblieciek este ako 17 rocna (nebola som tehotna) a vtedy len nastali bolesti krizov ako popisujes a dodnes na to spominam ako zatial na to najhorsie, co mi bolo... toto mi fakt v Tvojom pripade nevyzera len na zapal mocovych ciest

simona92101
7. dec 2020

Toto som zazila 2x,z prechladnutia a zapalu moc.ciest to vyustilo do zapalu obliciek,neskutocne bolesti horsie ako porod!bolesti krizov,zimnice,vysoke teploty!odporucam urologa,priniest moc.ja som skoncila 2x v nemocnici na infuzkach,a aj tak sa mi to vracia. Nezanedbavaj to a hlavne neries ci ublizia lieky,myslim ze neliecenie by ublizilo viac.lekar ti isto poradi viac ako my tu na konovi.

mata370
7. dec 2020

@lia_nka toto som riešila pred mesiacom. Užívala som aj zinnat 500 a malý je v poriadku. Užívaj a kúp si probiotiká

lia_nka
autor
7. dec 2020

Baby prosím neviete ako si aspoň uľaviť od bolesti ? Ja už nevladzem s takýmito bolesťami žiť to je neskutočná bolesť horšie ako pôrod prosím vás aspoň nejakú vec čo by mi pomohla na tie kríže od bolesti čo pomohlo vam

simona92101
7. dec 2020

@lia_nka suche teplo,t.j. bud nahriaty uterak alebo vankusik (taky kde su bud tie kostky alebo levandula),nahriat v mikrovlnke a prikladat.v ziadnom pripade nie horuce kupele!kedze lieky od bolesti by si asi nemala,popripade je aj paralen pre tehotne.urologicky caj pit a hlavne cim skor lekar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre