Neublíži bábätku napínanie pri zvracaní?

9. sep 2022

Ahojte prosím neukrizujte ma s vašimi poznámkami ale bojím sa tento týždeň som sa dozvedela že som tehotná a mám cca od Ovulácie 14dni . neublížili babetko keď ma strašné napína pri zvracani;/???

janai1
9. sep 2022

Milióny tehotných žien zvracia, tak pouvazuj

solange7
9. sep 2022

Mas maternicu v zaludku? Vygoogli si anatomiu zenskeho tela.

iwesska
9. sep 2022

A ako presne by mu to malo ublizit,ked je velke ako bodka? 🤔 Navyse ho nemas ani v zaludku,tak ozaj neviem naco ten stres.

stellarstar
9. sep 2022

Dúfam že vieš kde máš žalúdok a kde maternicu a kde sa nachádza embryo

autor
9. sep 2022

@iwesska no len mňa keď napína napína ma aj pod brušku

belllinka
9. sep 2022

radšej ani kakať nechoď, aby si bábatko náhodou nevytlačila predčasne

jaskolka
9. sep 2022

Bábätko je ako makové zrnko, úplne ukryté v maternici. Co myslíš, že by sa tak mu mohlo stať?

miskamicha
9. sep 2022

Nie. Klud 🙂

nnnuuunnn
9. sep 2022

prestan zvracat 😀

kikus1997
9. sep 2022

Ste pekne mrchy…. Chudák dievča…ako keby ste nevedeli, nad čím všetkým za zamýšlate keď sa bojíte . Slušná otázka =slušná odpoved. Hanba vám

bessie12
9. sep 2022

@kikus1997 prepac, ale urcite nie nad tymto, ked viem, ze to je bezna sucast tehotenstva.

sense
9. sep 2022

Nie neublíži,žiaľ nevoľnosti patria k tehotenstvu a hlavne v prvom trimestri

kikus1997
9. sep 2022

@bessie12 očividne to niekto nevie …stáva sa ..a? Zakúpené ju tu pod zem .. strašne

bessie12
9. sep 2022

@kikus1997 toto je vseobecne zname, ze existuju tehotenske nevolnosti. Pokial to nie je extremne, tak sa nemusi nicoho bat.

palicka
9. sep 2022

Ale ste milé skúsené empatické mamičky! Och, keď Vás to obťažuje, kvôli čomu cerpete energiu a odpovedáte? Všetky ste sa skúsené nie narodili, proste vyskytli. Veď sa len slušne opýtala, je možno viac úzkostná! Určite vie, ze maternicu nemá v hrdle. Sama konštatuje, ze sa boji skôr napínania svalstva v brušku. Autorka- nie, zvracanie by ti ublížiť nemalo, je to pomerne casta, menej príjemná, súčasť začiatku tehotenstva. Napínanie teda nie. Ak by však zvracanie bolo dramatické, niektoré ženy zvracanie veľmi veľa, je na mieste konzultácia s gynekológom, aby sa predišlo dehydratácii, pripadne aj problémom s príjmom stravy. Krásne tehulovanie!

kitycat
9. sep 2022

@palicka akntuto otazku dava ako anonym velmi dobre vie, ze sa pyta hovadinu

palicka
9. sep 2022

@kitycat no ak takto milo reagujú niektore mamičky, ani sa tomu anonymnú nečudujem, že je anonymom

nikaeli
9. sep 2022

aale no taak 🙃 ukľudním ťa, keď ti poviem, že som pri drobcovi zvracala vyše 20 týždňov? dnes má už 4,5 a je úplný pohodový škôlkar 😉 buďv pohode, jedz častejšie menšie porcie. Niekedy pomáha hneď ráno zjedť piškótu, sušienku, napiť sa vody a až potom vstať. A môžeš skúsiť zázvorový čaj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre