Nespavosť v tehotenstve

12. feb 2024

prosim co vam pomohlo na nespavost?
mam rocneho syna ktory vstava dost casto aj pocas noci ,
tazko mi je zaspat potom
a niekedy ked chcem pospat ci uz aj poobede vobec sa mi nijako neda aj napriek tomu ze mam oci unavene aj sa tak citim, uz to nedavam ..
nepijem ani kavu ani nič takže nerozumiem🥹

bybaa1
12. feb 2024

Ja ti neporadím, v lekárni mi dali len medovku - čaj. Avšak, pripnem sa, tiež mám veľký problém so spánkom v tehu. 🙏možno nám niekto niečo účinné poradí.

cookie29
12. feb 2024

no nespavost v tehotenstve je bezna... ja som pravidelne v noci citala, pretoze som jednoducho nevedela spat

ivkav5
12. feb 2024

@autorka
@bybaa1
Baby tak ja som 3 týždne nič nespala, čo sa dosť odrazilo na mojom naladení psychickom aj na fungovaní..pila som aj medovku každý večer, skúšala levanduľový olejček, ale absolutne nič nepomáhalo...až dokým som nezvýšila magnézium (2x2tbl Magnerotu denne), tie 2 večerné si dávam takú 1-2hod. pred spaním, zapijem medovkovým a následne ešte asi hodinu na to harmančekový čaj si urobím...odkedy toto praktizujem, spím 3. deň jak bábätko :D
Vyskúšajte, držím palce ;)

any3108
12. feb 2024

Ja som v prvom tehotenstve v 3. Trimestri chodila spávať po druhej ráno 🤷 bohužiaľ, skôr sa nedalo, nech som robila čokolvek, bolo jedno kedy som mala ráno budíček (do práce som chodila klasicky na ôsmu)
Uvidíme ako to bude teraz v druhom tehotenstve 🤣

autor
12. feb 2024

@any3108 no ked si predstavim ze som
len na zaciatku 2.teh. tak ma ide trafit🙈😂

bolarazjedna
12. feb 2024

Skus si dat magnézium pred spaním a medovku tiež odporúčajú, ako bolo spomenuté.

majlo1234
12. feb 2024

Nic, vonwc nic. Ono to prejde casom asi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre