Nespavosť už dlhý čas

nikuska6478
27. jan 2017

Som v 35 tyzdni . Uz asi pol roka nemozem spat v noci. Kazdu pol hodinu alebo hodinu sa zobudzam a musim ist na zachod aj ked sa nevycikam a sa musim napit. Zaspavam na chrbte lebo inac neviem zaspat. Som z toho uz zufala

erikavesela
28. jan 2017

@nikuska6478
Neviem, ci ti poradim, ci to mozno uzivat aj v tehotenstve...musis sa poradit s lekarom, nie je to tam zial v pribalovej info napisane..moj manzel ma tiez tieto problemy a preto zacal uzivat Dormian rapid..je to extrakt z valeriany, medovky, chmelu a mucenky...a je velmi spokojny
Drzim palce

majkam6
28. jan 2017

vyskusaj magne B6.tiez som.mala taky problem

denaka
28. jan 2017

Hlavne nič neužívaj!!!!! Každá tým prešla, ver mi. Je to taká predpriprava keď budeš mať bábätko. Tiež moc toho nenaspíš. Ak ešte bábätko nemáš spi cez deň alebo kedy sa ti dá. A v noci som čítala knihy ... 😉

mandevilla
28. jan 2017

Ako pise @denaka...

ivuska00
28. jan 2017

tak tak... po pôrode by to malo prestať...aaa potom sa zrejme znovu len tak ľahko nevyspíš 🙂

gvenduska
16. júl 2021

@nikuska6478 ja som nespala celých 9 mesiacov
Najprv kvôli častému čítaniu potom kvôli bolesti krížov
Je to normalne v tehotenstve a ver že po pôrode to bude horsie nebudeš spávať tiež
A čo sa týka niečoho na to ja som jedine paralen na bolesť a chladivy krém a magnezium

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre