Neprestávajúci kašeľ v tehotenstve po Covide

2. feb 2021

Prekonali sme s mužom covid, on mal horší priebeh ale už je fit. Ja som mala len nádchu a kašeľ a kašeľ nie a nie prestať. Do toho som ešte včera stratila čuch. Co vám pomohlo na kašeľ v tehu aj mimo covidu?
Ja som už skúsila všetko, stodal, teraz calcium sirup, cmulacie tabletky, veľa čaju, cibulovy odvar aj cibulovy sirup, naparovanie aj kloktanie slanej vody, mala som aj 5 dňové antibiotika a nič 😔
Ako ja by som to dáko vydržala ale bojím sa o bábo, stále ma drhne, je to na nervy. Bojím sa aby mi ten kašeľ dáko aj krcok neoslabil, to som sa niekde docitala 😔 Ženy poraďte mi 😔

liliput321123
3. feb 2021

Ahoj niesi sama, mna to tiež momentálne trápi dnes mi skončila karantena a najvhodnejšie by bolo minimálne crp alebo vyšetrenie pľúc usg, ktorý robia len na infekčnej klinike, alebo potom ventolin inhalacny sprej

liliput321123
3. feb 2021

Kolky si týždeň? Ja som brala 3dnove summamed už ma neudusí, nemám ani bolesť hrudníka alebo problém s dýchaním ale vykaslievam sem tam až hnedé hlieny

autor
3. feb 2021
autor
3. feb 2021

@liliput321123 na crp sa chystám, ale až 16.2

liliput321123
3. feb 2021

A kedy ti konci karantena?

autor
3. feb 2021

@liliput321123 do 1.2 som mala.. A aj tak len ležím a kašlem, už som z toho na nervy

juliet86
3. feb 2021

neviem odkial si napr v ba je na cintorinskej vitalclinic kde robia fyzioterapiu na covid kasel. ak vies po anflicky daj xo youtube how to stop coughi g naturally taky rusky tyoek ta nauci dychovu techniku. mne to pomohlo skus vela stastia

mirpet
16. dec 2021

Aj ja som cca mesiac po covide...kaslem stale,hlieny,som v 24 tt....mala som atb Zinnat lebo som dostala zapal dutin...kasel este stale trva, musim sa setrit lebo sa mi trochu skratil krcok....bojim sa aby sa to nezhorsilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre