Nechutenstvo v 7. týždni

sunny8
25. okt 2017

Ahojte zienky som v 7tt a posledny tyzden mi vobec nechuti jest. Viem ze je to bezne lenze sa bojim fakt som zjedla velmi malo za poslednych par dni. Jem aj ovocie aj strukoviny aj maso aj zemiaky z kazdeho rozku trosku. Rano ma pri pohlade na jedlo hned napina takze ranajkujem skoro az na obed kym to ako tak prejde. Bojim sa aby som neublizila babu. Nezvraciam len mi nechuti a je mi zle. Dakujem za kazdu radu ;)

lucinocka
25. okt 2017

@sunny8 pri malej som v tom case mala cely den hlavu v zachode a neubudlo z nej 🙂

sunny8
autor
25. okt 2017

@lucinocka strach vzdy je 🙂 hlavne svokra musis vela jest za dvoch a nic nejes schudla si nasilu mi pcha jedlo a vidi ze uz uz dobre ze sa nepovraciam z toho

ciusinka
25. okt 2017

Ja som do 14tt niekolkokrat denne vracala, aj som schudla pocas tohto obdobia a maly rastol a rastol 🙂 A nepotesim ta, ale nechutenstvo som mala az do konca tehotenstva, vsetko som jedla prakticky nasilu, jedina vec, na ktoru som mala chut, bol cerstvy rozok s maslom a morcacou sunkou Admiral 😀

lucinocka
25. okt 2017

@sunny8 ja som pribrala za cele tehu 4kg a od 33 tyzdna ma drzali an pecneovej diete o suchare a vode...taze tie dristy, jest za dvoch nemaju ziaden vyznam 🙂

sunny8
autor
25. okt 2017

@ciusinka 😄😄 fakt si ma nepotesila 😪 pri malej som nevedela co nevolnost je a teraz koniec 😂😂😂

sunny8
autor
25. okt 2017

@lucinocka
Upokojila si ma 🙂)

nika898
25. okt 2017

@sunny8 vobec sa nemusis bat aj keby si nic nejedla babo si zobere z tvojich zasob a bude ta vyciciavat 🙂. Papaj to co ti chuti a to naco mas chut. Mne napriklad strasne chudi sladke a nechutenstvo ma v podstate trapilo do konca 2 trimestra. Moje ranajky vacsinou chleba s medom a kakao alebo nesquik gulicky, pri pohlade naa obed sa mi dvihal zaludok takze som len zobkala a potom som zjedla celu cokoladu 😀 a az vecer som sa dokazala ako tak najest a obaja sme v poriadku. Takze hlavu hore, nepocuvaj svokru povedz jej ze to nie je zdrave a ty papaj to co ti chuti a hlavne to naco mas chut. Aj doktor mi povedal ze tehotenskym chutkam je treba vyhoviet 😉

zuzana0612
25. okt 2017

@sunny8 jesť za dvoch určite nemusíš. a ja som pri oboch vôbec nemohla zeleninu, bolo mi z nej neskutočne zle, a aj tak nakoniec skončila v záchode. ja som grcala do 17tt hneď od 6tt niekoľkokrát za deň. zle mi bolo aj z výparov. ale ráno som si vždy dala pár piškótov, alebo aspoň kúsok suchého rožka, aby mi nebolo tak zle

zeytin
25. okt 2017

Pri všetkých tehotenstvách mi bývalo hrozne zle... Teraz, pri poslednom tehu som za prvé tri mesiace schudla 4 kg... ani sa radšej nepýtaj na môj jedálniček :D Pomáhala mi coca-cola po troške. Tak 2 - 3 x do týždňa som si dala tehu vitamínky... Maličký je zdravý a krásny. Neboj, prešli sme si tým viaceré 🙂

caramelbiscuit
25. okt 2017

Jasne jesť za dvoch a potom sa všetky čudujú že pribrali 20-30kíl 😏 Ja som mala tiež nechutenstvo ešte keď som nevedela že som tehotná za deň som jedla možno raz a trvalo to zo tri týždne, aj som schudla a teraz sa to pomaly vracia do normálu aj keď tiež nemám nejaké obrovské chute ale keď sa nenajem, je mi hneď zle tak do seba tlačím nasilu z čoho tiež nemám bohvieakú radosť :D

ferala
25. okt 2017

Takýmto som si prešla aj ja. Potom keď prišli pohyby, tak sa to zmiernilo natoľko, že by som povedala, že takéto príznaky nechutenstva úplne vymizli. Neboj sa ty nič, z malinkého neubudne, ono sa to upraví 🙂

madana
25. okt 2017

@nika898 už vieš čo čakáš,keď ti chutí len sladké???mne naopak len kyslé ide na chuť😎

nika898
25. okt 2017

@madana ano druhy chlapcek. Pri prvom som bola v 6 mesiaci akurat na Vianoce a mama musela dopekat kolace 😀 😀 😀

madana
25. okt 2017

@nika898 myslela som že dievča..tak sa hovorí,že ak na sladkeee

nika898
25. okt 2017

@madana no u kazdeho to je ine. Kamoska ma dievcatko a tiez jedla sladke a zase svagrina to mala naopak ked cakala dievcatko tak kysle a mastne a tazke jedla a pri chlapcovi tiez sladke 😀

pupavka5
25. okt 2017

Ja som malo jedla celé tehotenstvo, vôbec mi nechutilo a ani žiadne chute som nemala dokonca som schudla a až po čase som začala priberať jemne na váhe a dcérka sa narodila s takou váhou a dĺžkou, že sa má každý pýtal kde som ju mala... Bábätko si od maminky zoberie čo potrebuje a aj si vypýta keby chcelo neboj nič 😉 ešte si len na začiatku to je úplne normálne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre