Nechuť do jedla, nevoľnosť, slabosť a bez energie

sarika20
25. mar 2014

Ahojte ... povie mi niekto ako dlho ma bude moje telo este mucit? je to na nevydrzanie pred otehotnenim som sa masom prejedala az som ho za usami mala a teraz som v 11tt+4 a moja nechut na jedno je stale rovnaka ... cakala som ze sa to uz pomalicky skonci ale nevolnosti pretrvavaju zvraciam vecer co vecer a taka slaba bez energie som snad nebola nikdy... je to na nevydrzanie .. len dufam ze to nebude pocas celeho tehotenstva, a k tomu vsetkemu mam pocit ze ma chyta nadcha :(

monicm
25. mar 2014

u mňa to trvalo do cca 15 tt,potom sa to krásne začalo upravovať,takže ešte skús vydržať,ale ak si naozaj taká vyčerpaná a máš pocit,že to nezvládaš,zájdi k dr. v takých prípadoch idú ženy na pár dní do nemocnice a sú na infúziách,aby im ani bábätku nič nechýbalo.na nádchu ti veľmi neporadím,lebo tu viac menej nemôžeš nič,okrem tak možno morskej soli

84verca84
25. mar 2014

Ja som tak isto vracala.rano, cez den, vecer aj v noci. Ziadne capiky nezabrali. Takto som trpela asi do polovice 4mesiaca. A vysledok? Za 2tyzdne ubytok 13,5kg a skoncila som na infuziach. Dietatko rastlo pomaly a malo len polovicnu vahu aku by malo mat. Ak ti je naozaj tak stale zle a si vycerpana, necakaj a chod. Naozaj, neohrozuj vas.Zdravie dietatka je hlavne. A naozaj ti bude uz po dvoch dnoch lepsie. Polezis si 5 dni, par infuzii. Kup si aj magne b6,

sarika20
autor
27. mar 2014

keby to bolo take lahke ... zijem v zahranici konkretne vo velkej britanii cize tu nemam take moznosti kupit si barz jake vitaminy ... a lekarka ? ta mi az v siestom mesiaci ta vystavit certifikat ze som tehotna ze uz by nemal nastat ziaden spontanny potrat, od tej doby som tu pre nich tehotna inak nie a tym ze ja som este len na konci tretieho este si pockam .. takze nemam ziadne take moznosti .. prvy sken budem mat az teraz prveho aprila ... a pokial som sa dostala k lekarke presli 2 tyzdne aj to som cakala nato aby mi povedala to iste co som ja uz vedela ze som tehotna dokonca som si presne vypocitala priblizny termin porodu a ona mi to len potvrdila, take to tu mame skvele lekarstvo :P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre