Nasonex v tehotenstve

renif
5. sep 2024

Dobry den, som alergička a mala som cca 4tyzdne dozadu natolko zapchaty nos, ze som nedostala vzduch a v noci som skoro vobec nespala. Vcera som bola poslana na usno-nosno-krcne, kde mi pan doktor predpisal nasonex sprej do nosa. Strekla som si na noc a dnes rano. Nos sa uvolnil (krasny pocit) 😅
Avsak otazka znie ci ste ho niektora tiez pouzivali. Dr povedal ze za 30 rokov praxe sa nestretol ze by to uskodilo babatku. V privalobom letaku predsa pisu ze by sa nemal pozivat. Som v 22tt. Dakujem vam za odpovede.

eliskadad1
5. sep 2024

môže ísť o tehotenskú nádchu, dosť bežné. pokiaľ ti to dr. odporúčil tak neviem či niekto tu je ešte viac kompetentnejší 😅

pribinak
5. sep 2024

Kvitne palina ambrozia. Dokvitne a prestaneš používať

snowflakenel
5. sep 2024

Ja som tiez mala, davala som si len ba noc...craj tehotenska nadcha

renif
autor
5. sep 2024

@snowflakenel a vsetko bolo v poriadku. Ja som taka sibnuta ze oke doki predpide ale precitam letak a potom zacnem riesit ci babu neublizim….

vladi4444
5. sep 2024

Ja som si v prvom aj teraz v druhom tehotenstve striekala na noc detský nasivin, inak by som skratka nemohla dýchať - tehotenská nádcha plus alergia. Mne doktor (orl) povedal, že to pôsobí lokálne. To isté som používala kvapky do uší pri zapale ucha, tiež by sa nemali pri tehotných ale neliečený zápal by mal oveľa horšie následky.
Po pôrode sa ten nos dal relatívne do poriadku. 🙂

snowflakenel
5. sep 2024

@renif ja probalove letaky zasadne necitam...🙂
Neboj sa, jansom bola.rizokova.a vsetko oki.

terkaatomas
6. sep 2024

Mala som nasonex dokonca prvý trimester. Kvôli silnej alergií na určite pele. Bábätko je ešte v brušku . Ale na morfo sone bolo všetko v najlepsom poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre