Následky ochorenia Covid-19 v tehotenstve

vvrga1
9. nov 2021

Ahojte, takže s nádchou som "bohužiaľ" prekonala kovid v druhom trimestri. Teraz ma čakajú rôzne odbery a vyšetrenia. Budúci týždeň idem na hematológiu lebo ma vystrašili, že po kovide môžem mať problémy so zrazanlivostou krvi. Prosím vás tie ktoré ste prekonali kovid v tehotenstve mali ste nejaké komplikácie potom? Či s krvou, alebo palcentou alebo s hocičim ohľadom krpca?
Ďakujem

mogaa
9. nov 2021

@vvrga1 covid je vždy lotéria...známa ho mala ešte v prvej vlne a doteraz nemá krv v poriadku.....väčšina hodnôt rozhádzané a nevedia s tým nič urobiť len čakať až sa to upraví.....takže chodí len každé 3mesiace na kontrolu...a to mala ľahší priebeh, len bolesti hlavy a strata čuchu

vanda323
9. nov 2021

@vvrga1 Ja som mala cca dva týždne do zadu. Dostala som fraxiparin, a dnes som mala poradňu a ani len usg mi MUDr nespravila

simona74
10. nov 2021

Ahojte žienky. Snáď Vás trošku poteším. Mala som COVID v tehu. Ťažký priebeh, kedy som prestala jesť, rýchlo chudla, následne ma hospitalizovali a po prekonaní robili cisársky rez, lebo pásy boli zlé. Ale našťastie bábatko máme zdravé a všetko sa upravilo.... čoskoro za pár mesiačikov nás čakajú prvé narodeniny. Tak aj Vám želám nech všetko dobre dopadne

ailiba
10. nov 2021

@vvrga1 svagrinka prekonala v 3.trimestri, mala ľahký priebeh a následky žiadne... Ani babo, ani ona. Určite to bude aj tvoj pripad🙏... Hlavne myslí pozitivne💗.

vvrga1
autor
10. nov 2021

@ailiba
@simona74 dakujeeem penkeee ❤️🙂🤞

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre