Náhla silná bolest v dolnej časti chrbta v 7. týždni

petra4234
27. aug 2024

Ahojte,

Prosím poraďte, čo robiť lebo tu celkom panikarim. Dnes ma v práci začal pobolievať chrbát, mám s ním problém a občas ma bolel aj pred tehotenstvom tak som tomu nevenovala nejakú pozornosť. Začalo sa to však pomerne rýchlo zhoršovať a prešli asi dve hodiny a tá bolesť je ozaj veľmi silná, boli ma v celej spodnej časti ale najmä akoby nejaké miesto v kostrči. Bolesť je taká silná, že mi strieľa do nôh až ich mám také slabé a mám pocit že sa mi podlamujú a ťažko sa mi chodi. Podbruško ma trošku pobolieva ale neviem rozlíšiť či ide o bolesť z chrbta ale trávenia (často ma teraz boli tráviaci trakt).

Poraďte prosím či mám bežať na pohotovosť ☹️

minenkak
27. aug 2024

@petra4234 cvičiť,ponatahuj sa,

petra4234
autor
27. aug 2024

Skúšala som, aj som si zacvicila tehotenskú jogu na uvoľnenie chrbta ale veru nič nepomáha práve naopak sa to zhoršuje …

michaela329
27. aug 2024

@petra4234 máš silnejšie magnézium? Aj guajacuran sa môže na uvoľnenie svalov v tehotenstve, brala ho moja seknuta sestra, keď ju to chytilo v tehotenstve. A ak sa bojíš, prevolaj si pohotovosť.

petra4234
autor
27. aug 2024

Ahoj, magnezko som si jasné dala ale všetko bez zlepšenia 😞

kp7333
27. aug 2024

Skus ulavovu polohu - lahnut si na chrbat a nohy vylozit napr. na stolik, tak aby si mala kolena aj stehna v pravom uhle a chrbat rovny.

michaela329
27. aug 2024

@petra4234 zajtra určite zbehni k Dr. Moju sestru toto tiež trápilo celé tehotenstvo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre