Nafúknuté brucho na začiatku tehotenstva

12. jún 2024

Ahojte aj vy máte take nafúknuté brucho na zaciatku tehotenstva? 😁 ja som v 6tt a mám ho ako v štvrtom mesiaci 🤷🏽‍♀️ bojím sa že všetci na to prídu skôr ako bude vhodne tak sa vyhováram na kapustu lwn nedá sa do nekonečna 🤭

medda_beda
12. jún 2024

Jak sa nafukne tak sa aj sfukne.Nie je to tehotenske brucho.
Ja som 10tt a ked sa uvolni tak som uplne chuda.

terkaatomas
13. jún 2024

Presne tak. Ako sa nafukne tak aj sfukne. Ja ráno nemám žiadne brucho , a večer som jak slon. Tiež sa vyhovárať , že som nafúknutá z jedla , lebo už sa má dve kamošky pýtali či som tehu podľa brucha jak balón.

rooberta
13. jún 2024

Mala som v prvom trimestri nafuknute brucho cely cas tiez som ho musela schovavat, potom som presla do druheho trimestra a brucho zrazu zmizlo. To som zacala robit paniku ci sa nieco nepokazilo 😅 Teraz som v 16tt a uz mi zacina rast prave tehotenske brusko ☺️

tamky123
13. jún 2024

Úplne normálna vec v tehu. Ráno plochá, večer balón. 😀

autor
13. jún 2024

No lenže ja ho mám už hneď rano akési nafúknuté a večer ani nevravím 😁

24natalia11
13. jún 2024

Ja som mala hneď od začiatku tehotenstva nafúknuté brucho. Teraz som v 15tt a mam tiež pocit nafuknutia ale myslím ze to už bude tehotenske pomaličky.

kris_tin257
13. jún 2024

Ja som mala v druhom tehotenstve nafúknuté riadne, už v 8om týždni vedeli všetci že som tehotná nedalo sa to skryť 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre