Nadúvanie a plynatosť v 1 mesiaci -ako sa toho zbaviť?

13. feb 2020

Dobrý deň baby 🙂
Od kedy vás začalo naduvat nemôžem sa toho zbaviť ani Espumisan mi nepomáha ? 🙂 založila som skupinu lebo som sa nedozvedela čo som chcela už v založených 🙂 ďakujem

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hrasocek12
13. feb 2020

Mna naduvalo tiez a riadne ono je to z hormonov ako sa telo meni, mne tiez nepomohlo nic nato ono mi to preslo po 1trimestri samo ☺️ tam sa mi uz malinka na brusku ukazovala tak rastlo brusko od nej 😋

autor
13. feb 2020

@hrasocek12 ďakujem za odpoved🙂 mna nafukuje ale Ms má prísť až o 2 týždne pričom ovulku som mala 14DC podľa vodnateho hlinu

andulka1988
13. feb 2020

Ja som mala tiez problem s plynatostou aj so stolicou,doktorka mi predpisala zelezo.. vraj ak nepomoze tak neublizi .... mne pomohlo

matya12
13. feb 2020

Neporadím ti ako sa toho zbaviť a asi ta ani nepoteším... Nafukovanie ma trapilo min prvý trimester... Nafukovalo ma hadam aj z pohľadu na pohár vody. Ale pozitívne je že to bolo asi jediné negatívne, čo ma v tehotenstve postretlo. Teda, ku koncu to bola zas kyselina, ale čo by človek nepretrpel pre zdravé dieťatko.

supucka
13. feb 2020

Ja som bola hneď na začiatku nafuknuta ako balón, čokoľvek som zjedla... A myslela som ze explodujem... Hrozne mi bolo

supucka
13. feb 2020

@supucka prešlo to teraz v druhom trimestri

autor
14. feb 2020

@supucka ahoj 🙂 a keď tá nafukovací vedela si že si tehotná ? 🙂 či si to pripisovala niečomu inému ?

supucka
14. feb 2020

Práveže to bol uuuuuplne prvý priznak, tak som si aj uvedomila, že aha, asi sa podarilo 😉no a keď som to mala potvrdené, tak mi doktor predpísal nejaké tablety proti nafukovaniu, aj keď veľmi nepomohli

autor
16. feb 2020

@supucka ahoj kurníka mna už chce chlap vyhodiť oknom stále má nafukuje a aj s prepáčením prdim 😂😱😱😱

supucka
17. feb 2020

🤣 🤣 🤣 🤣 Ja som tak prdela, že som nikam chodiť nechcela a otvárala doma okná čo muž a deti dýchať nemohli 😉😉😊🤣😂🤣😂😂

autor
18. feb 2020

@supucka ale dnes mi to prešlo 🙂 úplne som prestavala prdiet 😀

supucka
19. feb 2020

Paráda 🤗

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre