Nadmerné slinenie v tehotenstve

eva278
5. júl 2014

Som v 13 tt a už niekoľko dní ma trápi naozaj nadmerné slinenie. Cítala som, že je to bežná reakcia na tehotenstvo a vraj môže trvať aj do konca tehotenstva. Keďže ma to veľmi obmedzuje v každodennom živote, najmä v práci je to nepríjemné, chcela by som vás poprosiť o rady a skúsenosti,či sa to dá aspoň nejako zmierniť. Ďakujem za každú radu.

zuzkamacken
5. júl 2014

vydrzat.. casom prejde..

timuska26
5. júl 2014

@eva278 ahoj, ja som to mala tiez, mne hrozne zle bolo od toho, stale ma to napinalo a kaslala som tiez moc, no jednoducho bolo to neprijemne, doktorka mi na to dala vyskusat hedelix a pomohlo mi to.

eva278
autor
6. júl 2014

@timuska26 Ďakujem za radu, je to naozaj veľmi nepríjemné, takže určite vyskúšam.

lucciia
14. feb 2015

@timuska26 aky hedelix? Mam rovnaky problem a tiez by som rada nieco vyskusala co by neublizilo babatku.

timuska26
16. feb 2015

@lucciia ten normalny brectanovy hedelix

lucciia
16. feb 2015

@timuska26 a tebe pomohol?

lucciia
16. feb 2015

@timuska26 prave citam ze sa nesmie uzivat v tehotenstve..

timuska26
16. feb 2015

@lucciia konzultuj to s gynekologom, mne to odporucila, nic sa nestalo ani plodu ani mne 🙂

katusik19
16. feb 2015

boooze chuda moje aj ja som to mala mala som to zhruba do 5 mesiaca a kade som chodila len som plula a vobec som tie sliny nemohla prhltat lebo mi z toho bolo na zvracanie...bolo to hrozne :( mne na to pomahala citronova voda neviem cim ale vtedy mi bolo lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre