Nadmerné nevoľnosti v 7. týždni

sedmokraska123
13. jan 2016

Ahojte žienky, som v 7tt tehotenstva, a už pár dní sa neviem dostať z postele, je mi hrozne zle, zvraciam v priebehu celého dňa niekoľkokrát, vždy sa mi na chvíľku uľaví, ale tak max. na hodinu a potom zase mi je zle .. nemám chuť ani nič jesť, odkedy som zistila, že som tehotná, som schudla už 3 kilá, k lekárovi mám ísť o 2 dni na kontrolu srdiečka, tak nechcem stresovať už predtým, lebo viem, aké vieme byť my ženy hysterické, a všade sa hovorí, že tehotenstvo nie je choroba, ale ani keď som bola chorá som sa takto zle necítila ... Poraďte mi, čo mám robiť, prosím ☹

nefertitka
13. jan 2016

pytaj si od dr. Torecan capiky...a skus po duskoch popijat zazvorovy caj...nezavidim ti, mne tiez bolo vkuse zle;(
Ono sa to po prvom trimestri zlepsi, uvidis, treba len nejak vydrzat, aj ked viem, ze to asi teraz nechces pocut a zda sa ti to daleko, ale ubehne to, uvidis;)

sedmokraska123
autor
13. jan 2016

@nefertitka Ďakujem za povzbudenie, už nech je ten prvý trimester za mnou .. lebo mám o to malé strach, keď mu neviem zabezpečiť primeranú výživu .. až mám výčitky ☹

nefertitka
13. jan 2016

@sedmokraska123 povedz lekarovi, ze je to na nevydrzanie a ze nedokazes nic poriadne zjest a moze ta poslat na infuzky.
a vravi sa, ze ked ti je zle, vsetko sa vyvija ako ma;)

sedmokraska123
autor
13. jan 2016

No tak to snáď nebude treba .. ☹ Ale pri najhoršom si pár dní poležím .. Bodaj by si mala pravdu 🙂

6mia6
13. jan 2016

@sedmokraska123 ahoj mam doma dvoch chlapov a pri oboch mi bolo ako tebe. Zial neporadim ti. Nic nezaberalo tak som len lezala a spala. Starsi bol v skolke tak sa dalo. Do nemocky som nechcela ísť, radsej som to pretrpela doma. Drzim palce nech to cim skor prejde

adrika10
13. jan 2016

Ja som sa dostala v 4 tt tehotenstva na infúzie a Torecan čípky, keďže inak to už nešlo, už som nedokázala udržať v sebe ani vodu, nie to ešte nejaké jedlo. Počas tehotenstva ma sprevádzali nevoľnosti aj v 9 mesiaci (zrána ma zachraňoval suchý rožok a až na obed som niečo "opatrne" mohla zjesť). Celkovo som pribrala 8 kg a malá bola OK. Je to záber, ale dá sa to. Držím palce.

lenka1318
14. jan 2016

Ahojte mne je zle asi od šiesteho týždňa, tak zatiaľ len dva týždne to trvá 🙂 Je mi blbo ráno občas to predýcham občas nie....horšie je to asi poobede do večera.....mám pocit,že mám niečo v krku,....je mi zle a napína ma....len čakám kedy zaspím 🙂

sedmokraska123
autor
15. jan 2016

No dievčatá, už som aj v nemocnici .. na ifúziách ..

nefertitka
15. jan 2016

@sedmokraska123 drz sa a dufam, ze ti to pomoze

sedmokraska123
autor
17. jan 2016

@nefertitka Ďakujem! 🙂

olivs1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre