Možny odtok plodovej vody

1. júl 2024

Mám otázočku posledné 3 dni si nachádzam na nohaviciach mokre škvrny sú väčšinou číre a bez zápachu ale niekedy vidim aj hustejšie a zlte ale to skôr na toaletnom papieri keď sa utrel, doteraz som nemala na nohavickach ani kvapku tak sa bojím čo to môže byt napadla mi plodová voda 🥺 alebo únik moču? Ale to ssi skôr nie … aj keď idem cikat a “tlačim” tak mám dáke pichanie a bolesti v maternici… som ale len 8tt a uzivam druhý deň progestranelle zapijam ho pohárom vody

anavixy
1. júl 2024

Si len v 8tt, takze to, ze doteraz si nic nemala nic neznamena, lebo si este ani nemala mat kedy. Urcite to nie je plodova voda v 8tt. Je to s najvacsou pravdepodobnostou tehotensky vytok a bude ta sprevadzat celym tehotnestvom.

autor
1. júl 2024

@anavixy no vlastne už som v 9tt a začalo to včera najskôr hnedý výtok na pohotovosti mi povedali že je to z krčka krv a teraz namiesto krvi vodnaty miestami zlte kúsky… zajtta idem k môjmu doktorovi skúsim sa poradit s ním a dám vedieť ak niečo zistím

24natalia11
2. júl 2024

Som v 18tt a mam to isté da sa povedat ze od začiatku Takže len si zvykaj 😀 sú dni kedy je toho viac, niekedy menej

autor
Včera o 15:24

@24natalia11 kým je zdravé tak nech aj sekery padaju 🤭

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre