Môže nervozita v tehotenstve uškodiť bábätku?

30. dec 2021

Dievcata dnes som sa velmi nazlostila. Myslite ze to moze poskodit babatku?

leuska1991
30. dec 2021

Nie

jance333
30. dec 2021

permanentny stres mozno, i ked mam viacero kamosiek, co boli cele tehotenstvo v strese a babatka boli uplne ok. ked sa zcasu na cas nahnevas, isto sa babatku nic nestane. nerob si zbytocne starosti 🙂

deti95060810
30. dec 2021

no nerobí to malému dobrotu...

ivangeline
30. dec 2021

Nie. Nic mu to nespravi.

iwesska
30. dec 2021

A ako by mu to malo uskodit? Deti sa rodili aj cez vojnu,aj v koncentrakoch..pochybujem,ze tam boli zeny cele tehotenstvo vysmiate a kludne.

martinka13
30. dec 2021

Ja som mala nervy celé druhé tehotenstvo a dcéra vypadá byt ok🙂. Včera mala 7 rokov.

slavka12455
30. dec 2021

Uškodiť ako tak si myslím nie, ale celkom verím, že keď si nervózna v tehu tak po narodení dieťatko môže byť nepokojné, uplakané.

luluska1234
31. dec 2021

@slavka12455 to je blbosť.. veľa žien píše že boli nervózne a deti kľudne jak med a naopak celé tehu jak v bavlnke kľudne a deti plačlivé nervózne.. iné je už potom keď je dieťatko na svete tak vycíti že matka je nervózna, v strese tak môže to spôsobiť že aj ono bude plakat

leuska1991
31. dec 2021

@slavka12455 ja som prezivala take stresy a depresie a dcerka je v poriadku,neni nervozna ani nic podobne👍

slavka12455
1. jan 2022

@luluska1234 pozri sa to je tvoj názor. Prečo by tvoje tvrdenie bolo správne a iných blbosť.
Možno stačí zmeniť štýl vyjadrovania. Neberiem ti to tvoje, možno je to tak a možno nie. Ja som napísala čo si myslím ja.

leuska1991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre