Môže byť teplota 37,8°C v 19. týždni spôsobená horúčavami?

dedinka123
13. jún 2015

Namerala som si teplotu 37,8, sem tam prejde mnou zimnica a toto teplo ma ubíja. Som v 19tt + 6. Môže byť príčina prehriatie organizmu? V izbách máme 26 - 32 stupňov. Môžem (mám) si niečo dať?

katarinamarkova
13. jún 2015

@dedinka123 je zaujimave ako sa v tychto poslednych dnoch rapidne mnozia otazky....37,8....38....37, nieco.....ziadne ine priznaky....co to je? preco? pohotovost?
( ta pohotovost nepatrila tebe)
teplota do 38 je uplne normalna.....nad 37 je trosku zvysena, ale stale ok.....ak mate v izbach tak teplo a vonku este horucejsie a si tehotna je uplne prirodzene, ze sa tvoje telo prehreje.....ak ti do rana teplota normalne klesne, neries to.....ak stupne, potom samozrejme ries....resp.ak sa pridaju ine priznaky

ivca88
13. jún 2015

no ja som pomali v 18 tt a vzdy mam okolo 36.5 ...
Takže podla mna to je tym že si často na slnku,,
Takze sup do tiena a hned to bude lepsie.,..
Ja som denne na slnku max 10-15 min ..... ostatok.som v tieni....a ked mi je teplo...tak sa ostriekam rozprasovacom so studenou vodov (ked sme doma na zahrade) ....a ak nie tak aspon na zili na zapasti pustim studenu vodu 🙂
Ale urcite to neni same od seba a este aj zimnica .... to by cernosi v afrike mali teplotu tela 45 stupnov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre