Mohla som potratiť?

kajka1111
24. aug 2011

potrebovala by som radu, už tyžden mi to meška, robila som si 3 testy a vyšli mi pozitívne takže som sa tešila...ale dnes do obeda som mala trošku krvavy vytok...čo to znamena? som alebo niesom tehotna? Lekar ma objednal až o dva tyždne lebo na ultrazvuk bolo ešte skoro...

petruci6
24. aug 2011

mala by si ist k dr,nech ti spravi USG,povedz mu,ze si zac krvacat a urcite ta hned vezme,drzim palce 😉

katkarv
24. aug 2011

aj ja som po tyzdni meskania zacala kus krvacat a spinit a testy pozitivne,skocila som k lekarovy a babo je ok len mi dal lieky aby som prestala spinit.Zbehni k lekarovy alebo na pohotovost.

nikus5
24. aug 2011

držím palce - treba ísť hneď k dr. - takéto prípady sa riešia urgentne 😉

katusska1
24. aug 2011

ako vravia ostatné, choď k lekárovi 🙂 ten to bude najlepšie vedieť posúdiť 🙂 budem na teba myslieť

vierka0
24. aug 2011

ja ked som pri prvom tehotenstve spinila (po pozitivnych tehu testoch), volala som ze spinim, sestricka mi povedala, ze spininie vzdy moze znamenat hroziaci potrat a ze mam hned prist na kontrolu..dali mi lieky (duphaston, askorutin) , ja som sice aj tak nakoniec potratila, ale mnohym zenam to pomoze prekonat to spinenie..mozno to je len hematom..

zofrinka
24. aug 2011

utekaaaaaaaj k doktorovi!!!!!!!

exupery
24. aug 2011

Uz si mala sediet u DR a nie vypisovat do fora a stracat cas...

kralicica
24. aug 2011

to sa stalo aj mne, išla som lekárovi a išlo len o uhniezďovanie plodu... ale aj tak, bež k doktorovi, môže to byť aj potrat...

acikaa
24. aug 2011

ako pisu ostatne baby utekaj k lekarovi ... mne meskalo 2tt urobila som si testik vysiel pozitivne a o 3 dni na to som zacala spinit a na 4 krvacat-bol to potrat ☹ utekaj !

aduskatt
24. aug 2011

ako mame my vediet, ci si tehotna? ani jedna z nas nema telepaticke schopnosti.teda predpokladam......miesto vypisovania tu si uz davno mala byt u lekara................

alexandra
24. aug 2011

Hlavne nepanikar, pri dcere som mala este 2 normalne menstruacie a rozhodne sa to nijako neodrazilo ani na nej, ani na priebehu tehotenstva 😉

Nohy hore a daj si tyzden kludovy rezim.

zojka05
24. aug 2011

ahoj! určite hned bež k lekárovi,ja som na tom bola podobne,ale nedopadlo to dobre... ☹ ,ale nemusí to hned znamenat že potratíš,určite by som nečakala 2 týždne...........

lillika
24. aug 2011

aduskatt ty si tusim veelmi prijemna osobka 😖 .
kajka1111 a ty neutekaj,chd normalne,aby si si neublizila.potom daj vediet.Drzim paste,nech si o.k.,aj babenko 🙂

lucka1987
24. aug 2011

treba ist k doktorovi.. niektoire tehulky maju pseudomenstruaciu prve mesiace tehotnosti. mozes mat hematom , alebo to bola stara krv, alebo aj ked sa to zle pocuva, nemusis byt tehu, pretoze ani pozit, tehu test ti nezaruci ze tehu si. moze ist aj o nejaky myom a podobne.. treba ist cim skor k lekarovi jednoznacne

fairynika
24. aug 2011

ja som mala nieco podobne v 6tt asi ale s tym rozdielom, ze krvy tam bolo naozaj dost, volala som lekarovi, ze ked sa to opat spusti do nemocky ak nie tak nasl. den na kontrolu o pol noci som skoncila v nemocnici, netusili co to bolo ale to je jedno lebo mam uzastnu skvelu babu pri mne. a ako to dopadlo?urcite si bola uz u lekara ci??

erni
24. aug 2011

Kajka to moze by aj krvacanie pri uhniezdovani,ak to bol len krvavy vytok tak je to skôr pravdepodobne,to ze ti dal termin az za dva tyzdne sa mi zda neskoro,ale to preto ze vtedy uz bude vidiet nieco v maternici...mozem ti vybavit termin na tento piatok ak mas zaujem napis mi cez IP

pici
24. aug 2011

jasne ze mas utekat k lekarovi, krvacanie nemusi znamenat potrat ale chcelo by to lieky na udrzanie tehu... tak sups ho tam

baranovadanka
24. aug 2011

ja som zacala krvacat v 5 - 6 tyzdni a hned sme sli na pohotovost tam mi povedal " mily" lekar ze do druheho dna potratim a mam krasnu dcerkku hlavne je aby ti nasadili lieky mne zabrali ... drzim palce :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre