Mohla sa mi vrátiť intolerancia na laktózu?

macko1007
2. júl 2019

ked som bola mala tak som mala alergiu na kravsku bielkovinu ,ktora mi vsak presla v nejakych 8rokocb..prednedavnom som si dala jogurt,chytila som strasne krce a prehnalo ma..mliecne som nejedla..a vcera som si dala trocha pribinacika a nanuk..no 20min som chytila strasne krce neuveritelme a dost ma prehnalo..vecer este raz po jedle..dnes som rano ani nearnajkovala,dala som si len cestoviny a omacku..do 10min ma prehnalo.. a pobolieva ma brucho od vcera..myslite ze mam ist radsej na pohotvost?nic ine som dneska nejedla..som 9tt+5dni

andreal1
2. júl 2019

Daj si nieco suche a pi vela tekutin pokial niesi dehydrovana a nemas ine problemy netreba ist na pohotovost. Skus dva dni lahsiu dietu a uvidis. Ja som mala pocas tehotenstva tri krat crevnu virozu co doniesol krstny syn zo skolky no nic sa nestalo. Hlavne vela pit

mogaa
2. júl 2019

@macko1007 nasaď diétu, len odstáty rohlík s maslom, sucháre, piškóty.....pri strave v týchto horkách pozor akonáhle trochu vychladne do chladničky....potraviny kupovať len z najbližšieho obchodu aby sa cestu nepokazili🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre