Modriny po Fraxiparine

spanielka44
13. jún 2024

Baby potrebujem poradit viem že sa zvyknú robiť modriny z fraxiku a že je ro v poriadku ale dnes mi rano pichol muz do ramena a riadne to boli, navrelo mi to a je tam obrovská modrina aj je to horúce na dotyk je to v poriadku? Alebo to zle pichol

mikitilik29
13. jún 2024

@spanielka44 ja som mala na fraxiparin alergiu, robili sa mi také červené fľaky a svrbeli. Dr mi zmenila na clexan a bolo v pohode. Skús povedať o tom Dr a zmení ti liek

hyta
13. jún 2024

Ja som pichala manželovi, kázali nám do brucha. Keď ti rameno navrelo, pravdepodobne zle pichol. Daj si na to aspoň studený obklad.

majamat
13. jún 2024

musi sa to pichat do tukovej vrstvy, na ramene tak viac dozadu. hrce sa robia ked je to pcihnute na zlom mieste. fakt je, ze u velmi stihlych ludi niekedy nie je kam pichnut.

majamat
13. jún 2024

skus potierat Heparoidom, pripadne Liotonom.
mne to sice trvalo niekol,o mesiacov ( asi 3 ), ale zmizlo mi to.

spanielka44
autor
13. jún 2024

Ďakujem za rady 😊

martaatram
13. jún 2024

Ja som pichala 11 mesiacov uz som pomaly nemala kde .. sama modrina ale ked sa niekedy takto ,,fajne,,trafilo hrcu som mala aj tyzden a presne v ramene .. pokial nesvrbi necervena tak ziadne obavy 🥰

guudy
13. jún 2024

@spanielka44 este sa mozes skusit informovat u svojho lekara, ci nemozes namiesto fraxiparinu uzivat antikoagulanty v tabletkovej forme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre