Menštruačné bolesti v tehotenstve

pusinka263
2. aug 2016

Ahoj.dokedy ste mali bolesti ako pri menstruacii v tehotenstve?ja som cca v 8tt a stale.ich mam. uz jedno babatko sice mam ale za svet si neviem spomenúť dokedy som ich mala..ako ste na tom vy?

hettinka
2. aug 2016

ja by som s tým zašla k lekárovi, alebo si aspon daj magnezium, či ti to s tým neprejde

stevvvka
2. aug 2016

Ja som ich mala asi do 10tt, take "krce" ale slabsie ako pri ms

hranoska
2. aug 2016

@pusinka263 ja koncim 15tt a mam ich este obcas...podla mna je to uplne normalne, netreba sa vsetkym stresovat..

sibalka21
2. aug 2016

@pusinka263 pokial su slabsie ako menstruacne tak je to ok ja som to mala cele tehotenstvo sem tam.... Inak by som zasla k lekarovi

cammille
2. aug 2016

@pusinka263 ja som to mala len v tretom tehotenstve tak do cca 10tt..

pusinka263
autor
2. aug 2016

@hettinka toto je už moje tretie tehotenstvo..prvé bábo som potratila v 6.tt... zrejme mimomaternicové. z druhého trhu mam dceru...a pri oboch som mala tieto bolesti..magnézium beriem😀

segga
2. aug 2016

@pusinka263 Mne doktor povedal, ze sa zacina roztahovat a rast maternica - ze su to podobne krce ako pri menzese.. a aby som sa zbytocne neznepokojovala
😉

nia27
14. nov 2017

Ahojte, nemáte prosím niekto podobnú skúsenosť?
Bola som v nemocnici kvôli skrátenému krčku a trošku mi tvrdlo brucho (som v 28.týždni). Zaviedli mi pesar, magnézium v infúziách, vyšetrenia, bábo je úplne zdravé, ozvy perfektné, maternica zo záznamov tiež ok, tak som mohla ísť po 5 dňoch domov.
Napriek tomu pociťujem jemné menštruačné bolesti (nie kŕče) nonstop celý deň, ale čo je najhoršie vystreľuje mi to do nôh a ide ma z toho poraziť.
Ak je teda všetko ok, mali ste niektorá podobný problém?
Ďakujem za každú odpoveď 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre