Menštruácia, špinenie a tehotenstvo

luna39
1. júl 2022

Moja posledná ms bola v aprili od 7-13,bola to úplne klasická menštruácia,ale 25teho apríla som začala špiniť.
Jeden deň viac, niektoré dni vôbec.
Taktoto trvalo s prestávkami do 9 mája (cca 14 dní)
Samozrejme som dva krát navštívila gynekologičku a ona mi povedala, že sa mi spustila ďalšia ms a nevidi žiadny problém, že sa to občas stane...
Koncom mája som si robila tehotenský test a negatívny a včera mi vyšli dva testy pozitívne, čiarky úplne krásne viditeľné 🙂
Neviete mi prosím poradiť, v kolkatom tt som, moja gynek.má ešte týždeň dovolenku, tak či nemal niekto niečo podobné a ako sa to rátalo, ďakujem za každú odpoveď ❤️

pinaofina
1. júl 2022

@luna39 ak toho 25.4. bola menstruacia tak si v prebiehajucom 9t
Ak to bolo uz spinenie pocas tehu a otehotnela si v cykle od 7.4., tak potom si v prebiehajucom 12tom 😊

pinaofina
1. júl 2022

@luna39 aha, zle citam 😊 tak asi v tom druhom cykle a si v 9t

luna39
autor
1. júl 2022

@pinaofina Ďakujem krásne za odpoveď, asi som zabudla napísať to najdolezitejsie že ovulaciu som mala od 2 mája, tak počítam, že vtedy sa pošťastilo 😁

diamond007
1. júl 2022

@luna39 to je veľmi individuálne, ak ti vyšiel negatívny test pred mesiacom tak si Max v 6tt

diamond007
1. júl 2022

@luna39 ak by si mala ovuláciu 2.5 ako píšeš tak na konci mája by si mala už pozitívny test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre