Máte skusennosť s bolesťou lýtka v tehotenstve?

denne73
23. aug 2010

Ahoj som v 18tt a z ničoho nič ma začal bolieť lytkovy sval na pravej nohe. Budem rada ak tu nájdem ešte niekoho s podobnym problémom. pripadne ak mi bude vedieť niekto poradiť.

ivka1603
23. aug 2010

@denne73
Ahoj.....to, čo opisuješ, mi pripadá ako kŕče do nohy......toto som ja mávala dosť často ☹ zdá sa mi, že na to pomáha magnézium.....

medyna
23. aug 2010

no ja to mavam stale, budu to krce v lytkach, ja to sice mavam len v noci a aj to len vtedy, ked zabudnem zobrat magnezium.

cayrez
23. aug 2010

Ahoj, mala som na zaciatku tehotenstva hrozne bolave lytka, chodila som ako "pokakana" :o} ledva som doslapovala. Trvalo to par dni a potom to zas preslo a potom to zas zacalo. Nepomahala mi tepla sprcha na uvolnenie, ani magnezium, ani masaz lytok. Pri dotyku to este viac bolelo. Mozem ti len povedal, ze to same preslo, tak snad.. drzim palce.. pokial ti mozem poradit, ak to nebude prechadzat, porad sa kludne s lekarom. Mimochod, este by mozno pomohlo jemne ponatierat arnikovym olejom, sice som to neskusala, ale arnika posobi na bolave svalstvo, po turach a tak. :o}

gabika31
24. aug 2010

Ahoj , kŕče v lýtkach 😒 , trápia aj mňa skoro každý deň a to užívam aj MAgné B 6 a dnes mi v poradni poradila doktorka Thyamin . tak skusim 🙂

magdal1
24. aug 2010

aj ja som to mala pri dvoch tehotenstvach, pomohlo magnezium, avsak od 34 tt som ho vysadila, pretoze moze odialit porod, posobi totiz proti stahom a krcom, v nohach, brusku......
taktiez ten arnikovy olej je dobry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre