Mám si dať spraviť Nifty?

22. jan 2022

Baby ak by bolo do teraz vsetko v poriadku este aj Grochal by vam v 20tt povedal ze je vsetko uplne super dali by ste si spravit Nifty alebi Tripple? ci to nie je uz potrebne ked grochal skonstatoval ze je babo zdrave?

thereisabear
22. jan 2022

V 20tt, ak nie je žiaden problém, by som si robiť nedávala.

lily14
22. jan 2022

Iba ak máš nad 35

marianarem
22. jan 2022

Ak mas pocit, ze ti to umozni prezit zvysok tehotenstva vo vacsej psychickej pohode, tak to za to stoji podla mna. Je to este polka tehotenstva.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibajaanikiny
22. jan 2022

@beata_k je v 20 tt a potrat sa zo zdrav.dovodov robi do 24tt. Niekto to potrebuje len pre psychicky pokoj,kazdy je iny. Nifty su dost presne na rozdiel od inych testov,ale samozrejme nikdy nie je nic iste a ani 100%. Kamoske nifty odhalili downa uz v 13tt,dalsie vysetrenia to potvrdili,no potrat odmietla a o dievcatko sa stara…akurat sa s tym vyrovnavala uz pocas tehotenstva,vela o tom citala,studovala a pripravovala sa…pre niekoho zbytocnost,pre niekoho nie,nie kazdy je silna osobnost,su ludia,ktori sa radsej uistia mnohymi sposobmi…

any_soj
23. jan 2022

Nie nedala. Vážne veci by na sone videl, ostatné spoznám časom, ako budem spoznávať dieťa.

evaachesa
23. jan 2022

Áno ja by som si dala namiesto tripple testov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre