Mám podpísať reverz?

jmamalka
5. máj 2016

Ahojte tehuľky. Som v 31. týždni a ležím v nemocnici už 4 dní, lebo som mala slabe krvácanie v nedeľu večer a v pondelok ráno.Všetko je v poriadku čo sa týka maternice, placenty aj miminka.Mam diabetes 5 rokov a som na inzuline.Všetko riešim s diabetológom.Na základe mojich výsledkov povedal že nie je nutná hospitalizácia a teraz v nemocnici ma nechcú pustiť kvôli diabetes aj keď mám dobre výsledky. Mám podpísať reverz?

sissy27
5. máj 2016

akože prepáč, ale čo je toto za otázku?? keď ti tu 5 ľudí napíše, že áno, podpíš, choď domov, a potom sa niečo stane, tak potom budeš naháňať tých 5, že ti zle poradili??
lekári ti svoje stanovisko povedali, ty si hádam svojprávna, tak sa zariaď.

livocka21
5. máj 2016

Ja ked si spomeniem na Haasovu, tak by som tam radsej lezala aj pol roka...

jasminet
5. máj 2016

@livocka21 - presne ona mi prisla na mysel ked som citala otazku - prist o 2 deti v takom vysokom mesiaci tehotenstva... mne by to za to nestalo a trcala by som tam az do porodu aj keby mi tu pol kona pisalo, ze podpisat... oplakala by som to a nechala si doniest dalsie mineralky z domu....

orchidea123
5. máj 2016

Ja by som domov nesla chcela by som porodit zdrave dietatko myslis si ze by ta sa tam v nemocnici drzali keby nebol dovod ??? A este v dnesnej dobe ??!

maminkasisa
5. máj 2016

preco chces ist domov? nema sa Ti kto postarat o dieta? len tam pekne lez, oddychuj a mysli, ako sa Ti narodi zdrave babo.... keby na gynekologii nemali dovod, tak Ta tam nedrzia... to urcite..... a uplne suhlasim so vsetkymi babami co pisali predo mnou.... ja som si tiez odlezala svoje a vobec nebanujem, mam zdrave deti a to je hlavne........ mysli na to.... drz sa a vela stastia

marcelatje
5. máj 2016

Na jednej strane sa ludia stazuju ze im nie je poskytovana dostatocna zdravotna starostlivost. Na druhej strane ju odmietaju. Moje prve tehotenstvo bolo bez problemov. Nemam ziadnu diagnozu. Na konci ma hospitalizovali kvoli prenasaniu. Bola som tam tri dni no porodov mali vela tak moj nevyvolavali. Bol piatok a sestricka mi povedala ze cez vikend porody nevyvolavaju tak som sa pytala domov s tym ze v pondelok opat pridem. Nastastie mal sluzbu uzasny lekar ktory ma bez vysetreni odmietol prepustit aj napriek tomu ze som sa citila vyborne. Pocas tych vysetreni zistil ze mojmu dietatu nebije srdce. Sama som nemala sancu na to prist. Vdaka okamzitej sekcii moje dieta zije.
Ak jedinym tvojim dovodom na odchod domov je to ze tam nechces byt tak ten reverz nepodpisuj.

jonnie
5. máj 2016

Zena, prepac...preco tolky risk? 3x som lezala kvoli tlaku a tu som. Spominam aspon na ten oddych tam 😉 urcitte sj mna napadla Haasova-kedze robia cca 3x denne prietoky...maju sancu zistit zmenu. Udajne aj jej ponukli hospitalizaciu-a odmietla. Co je to cca 5-9 tyzdnov -ak ti porod vyvolaju skor oproti celemu zivotu ... oddychuj a relaxuj. Cakame pozitivne info od teba-ze babo zdrave na svete o 2 mes. 😉

seahorse27
6. máj 2016

Diabetes mas pod kontrolou mimo tehotenstva....pocas tehotenstva je to vsak dost rizikovy stav, hlavne ked si mala krvacanie. Urcite by ta pustili domov, kebyze nie si diabeticka, Takto je to ine...Tiez mi napadla Haasova....radsej tam pekne zostan,

patulienkab1
6. máj 2016

Ja by som podpísala (a aj som už podpísala) , niekedy sa mi zdá že s tou hospitalizáciou to preháňajú a niekedy mám pocit že ani nejde o pacienta, ale naháňanie peňazí z poisťovne. Pokiaľ je dieťatko v poriadku a diabetológ sa vyjadril že z jeho hľadiska nie je nutná hospitalizácia, šla by som domov. Domáce prostredie je určite prospešnejšie ako nemocničné...Ak by sa niečo dialo stále máš možnosť vrátiť sa.

maxiva
6. máj 2016

ono tazko je radit,nie som lekar.ale keby som krvacala tak tam radsej zostanem,aspon pre istotu.ale zase je pravda,ze niekedy su hospitalizacie fakt naoko.mne totiz sam primar povedal,ze zdravotne som v poriadku aj babätko je v poriadku,ze to bola len dietna chyba.ale,ze by bolo fajn,keby som tam ostala este jeden den,lebo oni nedostanu peniaze za mna z poistovne.ze tam musim byt 24hod.takze ja som sla aj tak domov,podpisala som a uz ma nebolo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre