Malinový nápoj na tehotenskú cukrovku

erikra
4. aug 2021

Ahojte baby, som druhýkrát tehotná a som zistila, že je super novinka, už hotový zarobený nápoj na tehu cukrovku. pri prvom tehu som nemala ziadne nevolnosti ani nic, jediné vracanie bolo ked som vypila ten hnusny zarobeny prasok s vodou ani citron nepomohol, tak som sa obavala ako to bude teraz a som zistila, ze v lekarni sa da kupit aj malinovy napoj vo flaske, super chutí, nic mi z neho nebolo vola sa GlucosePro, stoji okolo 4,50 , ale je to ovela chutnejsie a nebolo mi blbo z neho, takze za mna palec hore, konecne niekto mysli aj na takéto veci 🙂, tak vrelo odporucam aj vam 🙂

nika82
4. aug 2021

@erikra ano to je super , ale ci kazdy dr bude zan

nevenka
4. aug 2021

Ja som to mala pri tretom babatku, ale mne nerobila problem ani obycajna glukoza. Aj po nej, aj po tomto som grgala ako divna a bolo mi tazko, ale nezvracala som. Jedine, ked som uz konecne mohla jest, to bola ulava 😅

mogaa
4. aug 2021

@erikra no volakedy si mohla zjesť 250g čokoládu😉je to o tom, čo tvoj diabetolog schváli

nikpa
4. aug 2021

@erikra veľa žien z neho vracia tak taky super asi nie je. No každému sadne niečo iné...

kiki68
5. aug 2021

@erikra u nas davaju automaticky v labaku pomarancovu prichut. Nema to ziadny vplyv na vysledok, je to syntetika ta prichut. Cize okolo maliny ani pomaranca to realne neslo. Asi ako ked mas ceresnovy strepsils 😉ale je to dobre , mnam

erikra
autor
10. aug 2021

@kiki68 tiež už hotový nápoj? Som ani nevedela... Jasne ze okolo ovocia to ani nešlo, mne sa na tomto glucosepro páci to, že to je hygienické, otvoríš fľašu a rovno z toho vypije, v dnešnej covid dobe je to super a hlavne mi to chutilo 😊

kiki68
10. aug 2021

@erikra mne to tu v Rakusku zarobili v labaku. Tu to uz dostanes s prichutou od nich. Aj kamoske to inak chutilo ta zbrnda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre