Mali ste príšerné točenie hlavy - závrate v tehotenstve?

20. jún 2023

Baby ráno som sa zobudila a mala som také točenie hlavy pri kazdom otočeni som vracala že som musela volať sanitku bola som v nemocnici 7 dní nadopovali ma magnéziom dali proti zvracaniu vyšetrenia mi ale nemohli robiť keďže som tehotná.po prepustení to sa to ale vôbec nezlepšilo nemôžem ísť ani vonku z domu akonáhle idem von mám príšerne závrate doma nemôžem tiež nič robiť ..v noci nespím lebo spím cez deň keďže mi je tak brutálne zle že len vraciam a točí sa mi hlava

mell27
20. jún 2023

Moja teta tak mala, vždy ju odbili, ...vraj to je v tehotenstve normálne.... Až neskôr jej zistili sklerózu multiplex... 🤦 Tlak máš dobrý?

janezz
20. jún 2023

Nepíšeš v ktorom tt si

autor
20. jún 2023

@mell27 čo prvé tak merali tlak a cukor a všetko v poriadku pred tehotenstvom som nemala žiadne problémy takže povedali že to je normálne len som chcela vedieť skúsenosti

autor
20. jún 2023

@janezz 25

obleckodogymu
20. jún 2023

Ahoj, ja som 20tt a toto som zatiaľ nemala. Možno by som si dávala pozor na to magnesium a aj na dostatok vody. Nie som lekár ale príde mi, že to súvisí s nízkym tlakom. Ja som tiež nizkotlakova ale teda roky tieto 2 veci dodržujem a výsledkom je, že mi to ozaj neovplyvňuje život ani teraz v tehotenstve (len keď je nad tých 35stupnov a som na priamom slnku, není mi to úplne príjemné takže vyhladavam viac tien). Držím palce nech je ti lepšie 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre