Magnosolv a hnačka v tehotenstve

niki9807
12. feb 2024

Ahojte užívam magnosolv a zároveň aj hnackujem z neho akoze každý deň dlhodobo to mávam som 37+3. Lenze bez magnosolvu sa mi ťažko funguje, nemám magnézium ktoré mi dokáže pomôcť takto. Myslíte že je problém ak má z neho dlhodobo preháňa.?

aj47456
12. feb 2024

Ani mne magnosolv nerobil dobre, odkedy mam magnerot nemam problem.

idemo
12. feb 2024

Mne gynekolog neodporúčal v teho magnosovl presne pre toto lebo nie každý ho znáša dobre….naviaže naseba vodu a preženie ťa z neho a tym pádom sa dobre nevstrebe. Mne gynekolog odporučil Magnerot.

kacena4
12. feb 2024

nagnosolv sa nema pit naraz ale kludne aj v rozmedzi poldna potom sa predide hnackam a ano dlhodobe hnackovanie ti moze ublizit prides o vitaminy, mineraly...

pluss
12. feb 2024

Mne hnačky po 2 tyzdnoch užívania prešli ale riadne som sa ráno zakaždým najedla a potom v priebehu doobedia pila

akyia
12. feb 2024

Tiež som mala tento problém a nahradila som ho magnerotom, a nemyslím si že magnosolv môže mat pri takomto objemnom hnackovani nejaký účinok

lenull103
12. feb 2024

@niki9807 magnosolv netreba piť hneď po zamiešani,vtedy preháňa-vlastná skúsenosť a aj dosť ľudí v okoli.zalej,zamiešaj a nechaj postáť.kým z tej bielej vody je číra.a potom to vypi.stále má preháňalo,až kým som kdesi prečítala tuto radu a fakt to funguje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre