Macmiror 500 v skorom štádiu tehotenstva

17. aug 2023

Ahojte,

som práve 13+6 a doktor mi predpísal vaginálne Macmiror 500 na týždeň kvôli zlej kultivácii, ktorá nejde vylepšiť probiotikami. Užívali ste to niektorá v skorom štádiu tehotenstva ? Bolo potom tehotenstvo a aj bábätko v poriadku ? Ďakujem.

timea301196
17. aug 2023

Užívala a áno sú v poriadku obe deti

autor
17. aug 2023

@timea301196 v ktorom týždni si bola ?

ewula192
17. aug 2023

ja som 13 + 1 a tiež mi bol dva dni do zadu predpísaný ja nemám žiadne príznaky ani bolesti svrbenie pálenie, na gynde povedala že si ho zatiaľ teda nemám dať až ak by som začala cítiť nejaké príznaky .. tiež mi to príde nejaká divočina

autor
17. aug 2023

@ewula192 no ja tiež nemám príznaky ale zo steru mi vyšiel streptokok a ešte nejaké iné baktérie, spočiatku sme to liečili len probiotikami ale vôbec mi to na to nezaberá, už od mája s tým bojujem, tak dr. povedal že tieto lokálne antibiotiká sú lepšie ako celkové, tak neviem, včera som si teda dala prvú tabletku, ale tiež sa bojím po prečítaní príbalového letáku.

queeninthenorth
17. aug 2023

Neboj sa všetko bude v poriadku, ja som mala Macmirror presne tak ako ty možno týždeň viac a všetko je v poriadku s malým. Je dobre že ho máš ver mi, horšie by bolo keby nie 😊

ewula192
17. aug 2023

no mne ho tiež predpisala na základe výsledkov z cytologie hodnoty nepovedala aké mám povedala len že ak nemám príznaky tak si ho zatiaľ nemám dávať ale je mi to tiež nejaké divné .. 🙄

autor
17. aug 2023

@queeninthenorth ďakujem dúfam že áno.

autor
17. aug 2023

@ewula192 ja to radšej uživam lebo raz som potratila už a neliečené infekcie tiež môžu spôsobovať rôzne problémy.

timea301196
17. aug 2023

Okolo 16… a potom už od 21 pravidelne vždy nejaký zápal

natuliatko777
19. aug 2023

Ja som v 33 tt a aj teraz mam zase magmiror a za cele tehotenstvo ho mam teraz siedmi krat 🤷🏼‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre